0

دفاع مقدس در باروری ادبيات و رشد فرهنگ دينی مؤثر است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

دفاع مقدس در باروری ادبيات و رشد فرهنگ دينی مؤثر است

سه شنبه 16 خرداد 1391 14:27:34             شماره‌ خبر :1023475
فرماندار مرودشت:
دفاع مقدس در باروری ادبيات و رشد فرهنگ دينی مؤثر است

گروه سياسی و اجتماعی: دوران دفاع مقدس به‌عنوان يك زمینه می‌تواند در باروری ادبيات و رشد فرهنگ دينی مردم جامعه ما مؤثر باشد.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه فارس، سيديدالله حسينی، فرماندار مرودشت، سه‌شنبه، 16 خردادماه در مراسم رونمايی و نقد كتاب «حفره‌های روی پيشانی» در اين شهرستان گفت: دوران دفاع مقدس يك گنجينه با ارزش و تمام نشدنی است كه به‌عنوان يك زمینه می‌تواند در باروری ادبيات و رشد فرهنگ دينی ما نقش بسزايی داشته باشد.

وی افزود: دفاع مقدس گنجينه حماسی و جريان‌ساز است كه معطوف به آينده و نسل‌های آن است كه به‌همين منظور وظيفه ما است سيره جهادی رزمندگان و ايثارگران در تاريخ دفاع مقدس را الگوسازی كنيم و برای نسل امروز و فردا حفظ كنيم تا از طريق آن برای آينده الگوسازی انجام شود.

فرماندار مرودشت اضافه كرد: يقيناً يكی از موضوعات بدون جايگزين در مقوله فرهنگ و الگوسازی كتاب است كه به‌عنوان يك رسانه سيال در اختيار عموم قرار دارد و لازم است از آن به‌خوبی برای نشر و گسترش فرهنگ و ارزش‌های دينی استفاده شود.

حسينی، كار مؤلف كتاب را يك كار مصداقی و با ارزش دانست و پرداختن به اينگونه مقوله‌ها و برگزاری بيشتر اين مراسم‌ها را خواستار شد.

 
 
سه شنبه 16 خرداد 1391  8:54 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها