0

مسابقه «مسیر نجات» از شبکه 3 سیما پخش می‌شود

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

مسابقه «مسیر نجات» از شبکه 3 سیما پخش می‌شود

 رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از برگزاری مسابقه بزرگ مسیر نجات برای ارتقاء دانش امدادی آحاد جامعه در شبکه 3 سیما خبر داد.

 
خبرگزاری فارس: مسابقه «مسیر نجات» از شبکه 3 سیما پخش می‌شود

 

محمود مظفر در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، با اشاره به آموزش و فراگیری دانش امدادی به آحاد جامعه اظهارداشت: در این زمینه مسابقه بزرگی با عنوان مسیر نجات از شبکه 3 سیما پخش می‌شود.

وی افزود: مسابقه بزرگ مسیر نجات در برگیرنده مراحل امدادی و نجات است که افراد پس از فراگرفتن اصول امدادی و کمک‌های اولیه می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

مظفر با اشاره به اینکه دکورهای این مسابقه بزرگ در حال حاضر آماده شدن است و به زودی نیز فراخوان حضور مردم از رسانه‌ها اعلام می‌شود، تصریح کرد: افراد پس از ثبت نام و اعلام آمادگی یک دوره فشرده آموزش امدادی و کمک‌های اولیه را فراخواهند گرفت و در نهایت پس از گرفتن آزمون و قبولی در آن می‌توانند در مسابقه مسیر نجات حضور یابند.

وی علت گرفتن آزمون قبل از حضور افراد در مسابقه مسیر نجات را استقبال بسیار و تعداد گسترده شرکت کنندگان دانست و خاطرنشان کرد: افراد از جمله زن و مرد پس از فراخوان برای ثبت نام مسابقه مسیر نجات که تمام دکورها و مولفه‌های امدادی و آموزش‌ها توسط سازمان امداد و نجات هلال احمر در مدرسه نجات شهریار می‌توانند حضور یابند.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

سه شنبه 16 خرداد 1391  5:12 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها