0

قالب اختصاصي در جي‌ميل

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

قالب اختصاصي در جي‌ميل

 اگر روزانه مدتی طولانی را در سرویس جی‌میل به ارسال و دریافت ایمیل بپردازید، به احتمال بسیار زیاد از شكل و قیافه تكراری جی‌میل خسته می‌شوید. به همین خاطر طراحان این امكان را در اختیار كاربران قرار داده‌اند تا به سلیقه خودشان هر طرح و رنگی را كه تمایل دارند برای ظاهر جی‌میل انتخاب یا ایجاد كنند. اگر دوست دارید جی‌میل را مطابق با سلیقه خودتان طراحی كنید دست به كار شوید و مراحل زیر را انجام دهید:

1ـ پس از ورود به محیط كاربری خود در سرویس جی‌میل، روی آیكون چرخ دنده از بخش بالاـ سمت راست مرورگر ـ كلیك كرده و گزینه Mail Settings را انتخاب كنید.

2ـ به تب Themes مراجعه كنید. (چنانچه تمایل به استفاده از طرح‌های موجود را دارید می‌توانید یكی از آنها را برگزینيد، در غیر این صورت برای ایجاد طرح دلخواه خود به مرحله بعد بروید.)‌

3ـ روی گزینه Create your own theme كلیك كنید.

4ـ در صفحه به نمایش درآمده رنگ متن‌ها، لینك‌ها و رنگ زمینه مورد نظرتان را انتخاب كنید. همچنین در این صفحه می‌توانید با كلیك روی گزینه Select در بخش Background Image، به انتخاب گزینه موردنظر خود به عنوان تصویر زمینه بپردازید.

5ـ در نهایت با كلیك روی گزینه Save، طرح خود را ذخیره كرده و لذت استفاده از آن را تجربه كنید.

توجه: با كلیك روی گزینه Reset در مراحل طراحی، از تغییرات اعمال شده توسط شما صرف‌نظر می‌شود و تمام گزینه‌ها به همان مقادیر پیشفرض تغییر می‌كند.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

دوشنبه 15 خرداد 1391  8:19 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها