0

میوه شخصیت شما چیست؟

 
abdo_61
abdo_61
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 37203
محل سکونت : ایران زمین

میوه شخصیت شما چیست؟

 میوه شخصیت شما چیست؟

میوه شخصیت شما چیست؟ راي پي بردن به اين موضوع يك راه حل ساده وجود دارد و آن این كه شما از طريق يك ظرف ميوه متوجه خصوميت اخلاقي شخص مقابل شويد. ديديد به همين راحتي و سادگي مي‌توانيد متوجه شويد شخصي كه با او در ارتباط هستيد چقدر با شما هم سليقه است.
اما به اين نكته توجه داشته باشيد كه شما تنها خواننده اين مطلب نيستيد پس مواظب رمز و رموز شخصيتي خود باشيد.
 
اين مطلب يك تست روان‌شناسي ساده است كه نشان مي‌دهد شخصيت افراد مختلف نسبت به انتخاب ميوه مورد علاقه‌شان چگونه است.
 
 سيب: نماد افراط
شما فردي افراطي هستيد كه خيلي را از كارها از روي انگيزه لحظه‌اي انجام مي‌دهيد. در عين حال خيلي رك‌گو و بي‌پرده هستيد. از مسافرت لذت مي‌بريد. شما رهبري يك گروه را خيلي خوب به عهده مي‌گيريد و به سرعت كارها را پيش مي‌بريد. اشتياق شما براي زندگي كردن زياد است. شما با اين اشتياق از نظر اطرافيان بي‌همتا و بي‌نظير هستيد.
 
 پرتقال: نماد صبر
با انتخاب این میوه نشان می دهید که فردي صبور و پرطاقت هستيد با اراده بسيار قوي. دوست داريد كارهاي تان را به آرامي انجام دهيد اما در انجام كارها خيلي جدي هستيد. شما نزد اطرافيان مورد اطمينان و قابل اعتماديد. همسرتان را با تمام احساس قلبي‌ و دقت انتخاب مي‌كنيد و از هر مشاجره و ناسازگاري حذر مي‌كنيد و اما شما خيلي خجالتي هستيد.
 
 هلو: نماد دوستي
دوست داران این میوه رفتارب دوستانه دارند. رفتار ناپسند و ناشايست ديگران را خيلي سريع و راحت مي‌بخشيد و فراموش مي‌كنيد. براي دوستي ارزش زيادي قائل هستيد شما بسيار استقلال‌طلب و بلندپروازيد و همين امر باعث شده كه فردي زرنگ و فعال جلوه كنيد. بسيار رك‌گو و پرحرفید كه البته این ویژگی به شما جذابيت خاصی مي‌دهد. در عين حال شما كمال طلب، احساساتي اما صادق و باوفا هستيد در هرصورت شما تمايل نداريد كه در مقابل ديگران خودتان را به رخ بكشيد.
 
 گلابي: نماد موفقيت
اگر دوست دار گلابی هستید وقتي تمام توجه‌تان به كاري معطوف شود مي‌توانيد آن را با موفقيت انجام دهيد. اما گاهي اوقات در انجام كارهاي تان بي‌ثبات و متغير هستيد و دوست داريد از نتايج سعي و تلاش تان سريعا مطلع شويد. از اين كه در بحث‌هاي خوب و مفيد شركت كنيد لذت مي‌بريد. شما بي‌طاقت هستيد و خيلي زود هيجان‌زده مي‌شويداین ویژگی باعث می شود که به سرعت دوستي‌هاي خودتان را به هم بزنید بنابراين نگهداري دوستان براي شما خيلي ساده به نظر نمي‌رسد.
 
 گيلاس: نماد خلاقيت
زندگي براي علاقه‌مندان به گيلاس هميشه شيرين نيست و اغلب اوقات با فراز و نشيب‌هاي زندگي مواجه مي‌شوند. به جاي اين‌كه به داشتن درآمد جزوی خود قانع باشيد به راهي براي دريافت مقدار زيادي پول فكر مي‌كنيد.
شما داراي ذهني خلاق و به دنبال فعاليت‌هاي خلاقانه هستيد ولي ابراز احساسات براي شما كار ساده‌اي نيست. خانه براي شما حكم پناهگاه تان را دارد و در ضمن از اين كه در كنار فاميل‌هاي نزديك و مورد علاقه‌تان باشيد لذت نمي‌بريد.
 
 موز: نماد ارتباط متعادل
فردي بامحبت، ملايم و دلسوز هستيد، اما اغلب اوقات از كمبود اعتماد به نفس در عذابید و اين امر در شما احساس ترس به وجود مي‌آورد. در بعضي مواقع مردم از اخلاق خوب شما سواستفاده مي‌كنند. شما تحت هر شرايطي در ارتباط با ديگران در وضعيت متعادل به سر مي‌بريد.
 
 نارگيل: نماد تفكر
جدیت و تفکر از ویژگی های نارگیل دوستان است. شما از روابط اجتماعي‌تان لذت مي‌بريد ولي در انتخاب های حساس زندگی تان بسيار سختگير هستيد. با آن كه در كارهاي تان خيلي سرسخت و سمج نشان می دهید ولي بي‌پروا نيستيد.
از خصوصيات شخصيتي شما زيركي، تيزهوشي و گوش به زنگ بودن است. شما بايد مطمئون شويد كه از لحاظ شغلي در راس امور هستيد. شريك زندگي تان بايد فرد باهوشي باشد. احساسات در زندگي براي تان حائز اهميت است اما به طور حتم همه چيز نيست.
 
 انگور سياه: نماد عصبانيت
انگودوستان افراد مودبی هستند، اما به سرعت عصباني مي‌شوند و سريع به حالت اولي شان باز مي‌گردند. آنها افراد زيبا پسندي هستند و در كل از هر نوع زيبايي لذت مي‌برند. شما که به انگور سیاه علاقه دارید بسيار محبوب، خونگرم و سخاوتمند هستيد. ميل به زندگي در شما موج مي‌زند و از انجام هر كاري لذت مي‌بريد. شريك زندگي تان بايد در هيجانات شما شريك باشد و از پيشنهادهاي شما لذت ببرد.
 
 آناناس: نماد سرعت
به سرعت تصميم مي‌گيريد و در انجام كارهاي تان سريع هستيد.از تغييرات شغلي نمي‌ترسيد و اين خود يكي از برتري‌هاي شخصيتي شماست. در سازماندهي كارها توانايي استثنايي داريد و از انجام کارهای زياد نمي‌ترسيد و سعي مي‌كنيد در ارتباط خود با ديگران صادق، درستكار و متكي به نفس باشيد.

 

مدیر سابق تالار آموزش خانواده

abdollah_esrafili@yahoo.com

 

  شاد، پیروز و موفق باشید.

یک شنبه 14 خرداد 1391  10:26 PM
تشکرات از این پست
rezahossiny
rezahossiny
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : فروردین 1390 
تعداد پست ها : 1677
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به: میوه شخصیت شما چیست؟

میوه شخصیت من انجیر و عناب است

پنج شنبه 8 تیر 1391  12:12 PM
تشکرات از این پست
ahmad88
ahmad88
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1389 
تعداد پست ها : 582
محل سکونت : زنجان

پاسخ به: میوه شخصیت شما چیست؟


نقل قول rezahossiny

میوه شخصیت من انجیر و عناب است


چه جالب

ahmet

جمعه 20 مرداد 1391  11:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها