0

ترافیک در جاده های اصلی مازندران نیمه سنگین و روان است

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

ترافیک در جاده های اصلی مازندران نیمه سنگین و روان است

ساری – فرمانده پلیس راه استان مازندران از باز بودن تمامی راههای اصلی، فرعی و روستایی این استان خبر داد و گفت:هم اکنون ترافیک در جاده های هراز ، کندوان و فیروزکوه نیمه سنگین و روان است .

1391/03/14 - 10:01

سرهنگ ' جعفر محمدنژاد ' روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مسافران و گردشگران با قدری کندی در حال عبور از این محورهای مواصلاتی استان هستند و با کمی تاخیر به مقاصد خود خواهند رسید .

وی پیش بینی کرد تراکم ترافیکی در ساعات آینده در جاده های اصلی استان مازندران به سمت تهران بیشتر شود و شاهد حجم انبوهی از وسائط نقلیه در محورهای مواصلاتی استان باشیم.

محمدنژاد با اشاره به اعمال محدودیت ترافیکی در جاده هراز ، اظهار داشت : از ساعت 11 شب گذشته تا ساعت 6 صبح امروز ( یکشنبه ) جاده از آمل به سمت تهران یکطرفه بود.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اعمال محدودیتهای ترافیکی فردا ( دوشنبه ) در راه های اصلی استان، گفت : این طرح به منظور تردد آسان و با آرامش مسافران در جاده های هراز و فیروزکوه اعمال شده است .

محمد نژاد تاکید کرد : تردد تریلر و کامیون از جاده های هراز ، فیروزکوه و کندوان ممنوع است و فقط خودروهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی می توانند از جاده فیروزکوه عبور کنند.

وی از آمادگی پلیس راه استان مازندران برای ارائه خدمات خبر داد و گفت : نیروهای پلیس استان درجاده های استان مستقر هستند تاخدمات لازم رابه مسافران و گردشگران ارائه کنند .

یک شنبه 14 خرداد 1391  9:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها