0

مسابقات بین المللی كاراته 'پالان دوكن'در ارزروم از امروز آغاز شد

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

مسابقات بین المللی كاراته 'پالان دوكن'در ارزروم از امروز آغاز شد

آنكارا- نهمین دوره مسابقات بین المللی كاراته ' پالان دوكن' از امروز (جمعه )در شهر ارزروم در شرق تركیه با شركت كاراته های هشت كشور از جمله ایران آغاز شد.

1391/03/13 - 17:38

به گزارش روز جمعه ایرنا ، این مسابقات با شركت 700 كاراته كا از كشورهای تركیه، گرجستان، ارمنستان، روسیه، اوكراین، جمهوری آذربایحان، قزاقستان و جمهوری اسلامی ایران در اوزان و رده های سنی مختلف برگزار می شود.

' جواد سالمی' رییس داوران ایرانی شركت كننده در این مسابقات در گفت وگو با خبرگزاری ' آناتولی' گفت: در این مسابقات سه روزه 110 ورزشكار ایرانی شركت دارند و این مسابقات برای كاراته كاهای ایرانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

سالمی گفت: 110 كاراته كا ایرانی از جمله 12 كاراته كا خردسال در این مسابقات به رقابت با حریفانشان خواهند پرداخت.

وی با تاكید بر اینكه تركیه و ایران دو كشور همسایه و دوست هستند ، گفت: برای كاراته كاهای ایرانی حضور در این مسابقات و افزایش دوستی ها با كاراته كاهای دیگر كشورها مهم است.

' احمد چلبی' مسوول برگزاری این مسابقات با اشاره به برگزاری هشت دوره این پیكارها در سال های گذشته اظهارداشت : تركیه و ایران ، دو كشوری هستند كه در تمامی این دوره ها حضور داشتند.

ارزروم بزرگترین شهر تركیه در شرق این كشور می باشد.

این شهر به دلیل قرار گرفتن در دامنه كوه آرارات و هوای سرد در فصل زمستان پذیرای هزاران اسكی باز از تركیه و كشورهای مختلف از جمله ایران است.

شنبه 13 خرداد 1391  11:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها