0

مراسم ديدار با پدران آسمانی در گلزار شهدای بندرعباس برگزار می‌شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

مراسم ديدار با پدران آسمانی در گلزار شهدای بندرعباس برگزار می‌شود

شنبه 13 خرداد 1391 11:09:35             شماره‌ خبر :1022025
مراسم ديدار با پدران آسمانی در گلزار شهدای بندرعباس برگزار می‌شود

گروه سياسی و اجتماعی: همزمان با 13 رجب، مراسم ديدار با پدران آسمانی در گلزار شهدای بندرعباس به‌مناسبت روز پدر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه هرمزگان، مهدی احترامی، دبير ستاد برگزاری مراسم ديدار با پدران آسمانی در هرمزگان روز گذشته، 12 خردادماه در جمع خبرنگاران گفت: مراسم ديدار با پدران آسمانی در بندرعباس همزمان با 13 رجب، روز ميلاد حضرت امام علی(ع) و روز پدر با حضورآقاخان، رئيس مركز تشكل‌های بنياد شهيد و جمعی از مسئولان كشوری و لشكری و خانواده شهدا و ايثارگران در گلزار شهدای اين شهر برگزار می‌شود.

وی اظهار كرد:‌ به‌مناسبت روز پدر و ميلاد حضرت علی(ع) مراسم پدران آسمانی، عصر 13 رجب توسط فرزندان شاهد در گلزار شهدا برگزار می‌شود.

احترامی در ادامه بيان كرد: تا سال گذشته مراسم روز پدر و ميلاد امام علی(ع) به‌صورت جشن باشكوه و طی آن فرزندان شاهد به‌طور نمادين اين روز را به پدران خود تبريك می‌گفتند كه امسال به دليل تقارن اين روز با سالگرد ارتحال امام خمينی(ره) و 15خرداد برنامه جشن، تبديل به يك يادمان پدران آسمانی شده است كه در شش منطقه استان برگزار می‌شود.

دبير ستاد برگزاری مراسم ديدار با پدران آسمانی در هرمزگان تصریح کرد: اين مراسم امسال در شهرستان‌های بندرعباس، ميناب، رودان، بندرلنگه، حاجی‌آباد و برای اولين بار در جزيره هرمز در كنار گلزار شهدای اين جزيره برگزار می‌شود.

احترامی در ادامه سخنان خود اضافه كرد: در اين مراسم 1200 شاخه گل به‌عنوان نماد 1200 شهيد استان، به ياد 1200 شهيد (پدران آسمانی) به تمثال مبارك امام راحل تقديم می‌شود.

وی در پايان برگزاری غرفه‌های نقاشی پدران آسمانی‌، اهدای هديه عكس پدربزرگان آسمانی به نوه‌های شهدا، شناسايی و معرفی فرزندان شاهد در زمينه‌های ورزشی، علمی، فرهنگی و هنری و تجليل از آن‌ها را از ديگر برنامه‌های جانبی اين روز عنوان كرد.

 
 
شنبه 13 خرداد 1391  7:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها