0

حفظ وحدت جامعه و نظام مهمترين پيام شهدا است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

حفظ وحدت جامعه و نظام مهمترين پيام شهدا است

شنبه 13 خرداد 1391 11:05:50             شماره‌ خبر :1022014
حفظ وحدت جامعه و نظام مهمترين پيام شهدا است

گروه سياسی و اجتماعی: جانشين فرمانده سپاه علی ابن ابی طالب(ع) گفت: پيروی و حمايت از ولايت فقيه، در صحنه بودن، حفظ وحدت جامعه و نظام، دوری از گناه و معصيت از مهمترين و بارزترين پيام و اهداف شهدا است.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه قم، رضا حافظی، جانشين فرمانده سپاه علی ابن ابی طالب(ع) در حاشيه مراسم تشييع 96 شهيددوران دفاع مقدس در گفت‌و‌گو با خبرنگاران اظهار كرد: شهدا با حضور خود پيام‌های متعددی برای مردم ايران و به ويژه مسئولان نظام اسلامی ايران به همراه دارند.

وی پيروی و حمايت از ولايت فقيه، در صحنه بودن، حفظ وحدت جامعه و نظام، دوری از گناه و معصيت را از مهمترين و بارزترين پيام و اهداف شهدا دانست.

جانشين فرمانده سپاه علی بن ابی طالب (ع) گفت: اگر به سابقه مردم و مسئولين نظام نگاهی گذرا داشته باشيم متوجه خواهيم شد كه در عرصه‌های متعدد بر طبق وصايای شهدا حضور داشته و نگاه ويژه‌ای به بحث ولايت دارند.

وی افزود:‌ اگرچه بعضا دچار يك سری مشكلاتی و ريزش‌هايی بوده‌اند ولی عمده توده مردم و مسئولان در همه حال تابع شهدا بودند و به راه و رسم آنها عمل كرده‌اند.

حافظی با اشاره به واقع كربلا و شهادت سيدالشهدا(ع) گفت: هر روزی بيشتر از قبل خون سيدالشهدا جوشش دارد تا آنجا كه موج بيداری اسلامی در منطقه نشات گرفته از مكتب امام حسين(ع) است كه در آخرالزمان همه عالم را فرا خواهد گرفت.

وی افزود: شيعيان ايران و جهان و حتی ساير اديان از امام حسين(ع) متابعت می‌كنند و به ايشان عشق می‌ورزند و همين امر موجب هدايت آن‌ها شد.

 
 
شنبه 13 خرداد 1391  7:18 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها