0

پیام شهدا تبعیت از ولایت فقیه است

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

پیام شهدا تبعیت از ولایت فقیه است

جانشین فرمانده سپاه علی ابن ابی طالب(ع) قم گفت: پیام شهدا به مسئولان، تبعیت از ولایت فقیه و فراموش نكردن ارزش‌های انقلاب اسلامي است.

سردار رضا حافظی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به تشییع پیکرهاي پاك 96 شهید افزود: شهدا با حضور خود پیام‌های متعددی برای مردم ایران و به ویژه مسئولان نظام اسلامی ایران به همراه دارند.

وی، پیروی و حمایت از ولایت فقیه، در صحنه بودن، حفظ وحدت جامعه و نظام، دوری از گناه را از مهمترین و بارزترین پیام و اهداف شهدا دانست و افزود:اگر به سابقه مردم و مسئولان نظام نگاهی گذرا داشته باشیم متوجه خواهیم شد که در عرصه‌های متعدد بر طبق وصایای شهدا حضور داشته و نگاه ویژه‌ای به بحث ولایت دارند.

وی افزود:‌ اگرچه بعضا دچار یه سری مشکلاتی و ریزش‌هایی بوده‌اند ولی عمده توده مردم و مسئولین در همه حال تابع شهدا بودند و به راه و رسم آنها عمل کرده‌اند.

سردار حافظی با اشاره به واقع کربلا و شهادت سیدالشهدا(ع) گفت: هر روزی بیشتر از قبل خون سیدالشهدا جوشش دارد تا آنجا که موج بیداری اسلامی در منطقه نشات گرفته از مکتب امام حسین(ع) است که در آخر الزمان همه عالم را فرا خواهد گرفت.

وی افزود: شیعیان ایران و جهان و حتی سایر ادیان از امام حسین (ع) متابعت می‌کنند و به ایشان عشق می‌ورزند و همین امر موجب هدایت آنها شده است.

سردار حافظي در ادامه با بیان اینکه هرشهید معرف سازمان پرورش یافته در آن است، گفت: شهدای سپاه سند اثبات، حقانیت و اعتبار این سازمان هستند.

حافظی گفت: همه نیروهای سپاه سربازان ولایت فقیه هستند که وظیفه اصلی آنها محافظت از ملت، دین و پاسداری از ارزشهای انقلاب است و تا آخرین لحظه به این وظیفه عمل خواهند کرد.

جمعه 12 خرداد 1391  8:24 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها