0

علت اصلی طلاق زوجین در كشور چيست؟

 
nikbakht88
nikbakht88
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1388 
تعداد پست ها : 5887
محل سکونت : تمام ایران سرای من است

علت اصلی طلاق زوجین در كشور چيست؟

به گزارش افکارنیوز به نقل از مهر، مدیر کل بهزیستی استان سمنان عدم تفاهم اخلاقی و عدم امکان سازش در زندگی زوجین را علت اصلی طلاق بیان کرد.


امیر خراسانی با بیان اینکه عدم تفاهم اخلاقی در زندگی زوجین اصلی ترین علت طلاق است، اظهار داشت: سازمان بهزیستی استان سمنان اولویت ویژه ای را در آموزش مهارتهای زندگی در آغاز تشکیل خانواده ها قائل است.

خراسانی افزود: دقت و توجه در آمار ازدواج و طلاق در استان می تواند ضرورت توجه ویژه، به منظور اصلاح وضعیت موجود را فراهم آورده و از آسیبهای اجتماعی، فرهنگی و ... در حوزه های فردی، اجتماعی و خانوادگی پیشگیری به عمل آورد.

وی برگزاری جلسات اولیا و مربیان، تدوین آموزش ها به خصوص در مقاطع پیش دانشگاهی و دبیرستان های دخترانه، تشکیل همایش های مشترک بین چند کارخانه و دعوت از استادانی با مهارت بالا، حضور یک روانشناس در محیط کارگری یک روز در هفته به دلیل تأثیر آموزشهای فرد به فرد و ... را از اهم فعالیتهای کمیته بررسی طلاق برشمرد.

خراسانی در پایان افزود: اصرار زوجین بر طلاق، اعتیاد و انحراف اخلاقی زوج، طلاق توافقی، تخلف زوج از شرایط ضمن عقد و ... خصوصاً در زوجینی که تا مقطع متوسطه و پیش دانشگاهی تحصیل کرده اند، از جمله مواردی است که باید بیش از پیش مورد توجه و تأکید مسئولین قرار بگیرد.

جمعه 12 خرداد 1391  4:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها