0

کتاب موبایل هادی امت

 
fardamg
fardamg
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آذر 1388 
تعداد پست ها : 156
محل سکونت : آذربایجان شرقی

کتاب موبایل هادی امت

امسال در سالگرد شهادت پیشوای دهم شیعیان جهان، امام بر حق، حضرت الهادی النقی علیه السلام، ایران اسلامی به همراه شیعیان سایر کشورها کاری کردند کارستان. عطر یاد آن امام چنان در کوی و برزن پیچید که کسی نمونه ای برای آن به یاد ندارد.

هر کس با هر توانی که داشت به میدان آمد و چون با اخلاص قدم در این معرکه نهاده بودند خدا هم کاری کرد که همگان در این معرکه حماسه ساز شدند.اقدام سخیف و سفیهانه یک عنصر معلوم الحال گرچه تلخ بود و قلب دینداران و دلباختگان حضرت نقی علیه السلام، امام  پاکی ها را زخمی کرد؛ اما آنچه که این خراش را التیام بخشید شکوه ارداتی بود که امسال عاشقان حضرتش به آستانش ورزیدند.

وبلاگ "ناطق،مهدویت و انتظار" هم در جهت حمایت و تولید محتوا ، قدم کوچکی برداشته و اقدام به تولید کتاب موبایل با عنوان"هادی امت"جهت تکریم و گرامیداشت امام نقی(ع) نموده است.این کتاب موبایل در قالب جاوا و در 495 صفحه آماده سازی شده است.این کتاب موبایل مستثنی از اندازه صفحه نمایش و زبان گوشی همراه است و در تمامی تلفن همراه های دارای سیستم جاوا قابلیت اجرا دارد.امیدوارم مطالب ارایه شده در کتاب موبایل برای کاربران عزیز مفید واقع شود.

امام نقی ، نقی ، naghi

حجم:300 کیلوبایت!

ناطق

wWw.Nateg.blogfa.com

ناطق،مهدویت و انتظار

جمعه 12 خرداد 1391  1:34 PM
تشکرات از این پست
javid1000
دسترسی سریع به انجمن ها