0

فال فردا شنبه سیزدهم خرداد ماه سال 1391

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

فال فردا شنبه سیزدهم خرداد ماه سال 1391

فروردين
گاهي اوقات دوست داريد قانون شكني كنيد. هيچ كس نمي تواند مانع شما شود. سعي كنيد احساساتتان را پنهان نكنيد زيرا همسرتان ناراحت مي شود.

 ارديبهشت
می توانید بسیاری از حقایق را که در پس پرده بوده اند کشف کنید. با اراده ای که دارید به راحتی می توانید حقایق را بیابید حتی پیچیده ترین و مرموز ترین مسائل را می توانید دریابید.

خرداد
ستارگان به كساني كه در موسسات بزرگ، بانك ها و شركت هاي بيمه و مكان هايي مانند اين ها كار مي كنند، كمك خواهند كرد. يكي از نزديكانتان از نظر مالي وضع خوبي دارد. و به طور مستقيم يا غير مستقيم شما نيز سود مي بريد. لازم است در مورد مسائل احساسي خود كمي بيشتر فكر كنيد، اگر عجله اي هم براي تصميم گيري نداريد بنابراين هيچ كس هم نمي تواند شما را مجبور كند.

تير
امروز مهربان هستید و یک نفر از این احساس مهربانی سود می برد.اگر همسرتان سرش شلوغ است سعی کنید با جذابیت و مهربانی او را از این نگرانی ها دور کنید.

مرداد
امروز ستاره ها شما را در شرايطي بسيار محبت آميز قرار مي دهند و شما، از چنان شرايطي در هر موقعيت، كاملاً لذت خواهيد برد. اما به عنوان يك شير سخاوتمند، از تشويق خود دست بر نمي داريد. تقريباً بدون آن كه خودتان بدانيد، رفتاري بسيار خوب با نزديكان و عزيزانتان خواهيد داشت.

شهريور
امروز صبر و طاقت شما را یکی از اعضای خانواده امتحان می کند.مدام نظرشان عوض می شود و خستگی ناپذیر و خیلی هم نامرتب هستند.چیزی که شما را واقعاًعصبانی می کند شلختگی است.

مهر
مهم نیست که شما تا چه اندازه در برنامه ریزی امروز احتیاط به خرج دهید،شما باید آماده باشید که ناگهان برنامه هایتان به هم بریزند.مردم ممکن است شما را ناراحت کنند و یا این که نظر خودشان را تغییر دهند ولی این احتمال نیز هست که شما با مشکلاتی روبرو شوید که کنترل از دست شما خارج است.همسایگان و نزدیکان رفتاری عجیب و غیرعادی داشته و موجب شگفتی شما می شود که واقعاً چه خبر است.نگران نباشید،ممکن است این یکی از این روزها باشد.

آبان
اگر ناراحت هستید که دیروز کارها را خراب کرده اید اکنون زمان آن رسیده که عذرخواهی کنید.شما می توانید از صمیم قلب تان عذرخواهی کنید زیرا از احساسات تان به خوبی با خبر هستید.از اینکه زمان زیادی را تنها و بدون یار بوده اید خسته هستید و اکنون تمایل دارید وقت تان را با افرادی بگذارنید که برای تان مهم هستند.

آذر
به نظر مي رسد كه يك فصل مشكل زندگي شخصي تان دارد بسته مي شود و توسط امكانات جديد جايگزين مي شود. شما به احتمال زياد احساس مي كنيد مسن تر و عاقل تر شده ايد و اعتماد داريد كه تجربياتتان تا به امروز از شما يك فرد با تجربه و كامل تري ساخته.

دي
امروز ماه در برج مرد كماندار حاكم است و فرصتي داريد تا كمي پيشرفت كنيد. اما اين ماه بسيار فعاليت داشته ايد و آن قدر خسته شديد كه ديگر نمي توانيد به اين فرصت فكر كنيد، بنابراين به خودتان استراحت بدهيد.

بهمن
ستارگان امروز روز آرامتری را فراهم می کنند که این آرامش مانند نفس راحتی بعد از هیجانات دیروز می باشد . اگر احساس می کنید که خیلی افراط کرده اید و پایتان را از گلیم خود فراتر گذاشته اید اکنون زمان عذرخواهی است . به خصوص اگر سعی دارید که شخصی را تحت تاثیر قرار دهید. کارهای خوب انجام دهید زیرا می توانید موفقیت های زیادی بدست آورید.

اسفند
کشمکش امروز می تواند غیر قابل تحمل باشد این در حالی است که شما تلاش می کنید هر کس را شاد نگه دارید . در انتها شما به درد نخور نیستید. چند لحظه اگر می توانید سکوت کنید و به صدای درونتان گوش دهید.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

جمعه 12 خرداد 1391  11:40 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها