0

صنعت برق ایران از جمله صنایع برتر دنیا است

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

صنعت برق ایران از جمله صنایع برتر دنیا است

 مدیر امور نمایشگاه‌های شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان گفت: صنعت برق ایران به لحاظ تکنولوژی برتر از جمله کشورهای برتر دنیا است.

 
خبرگزاری فارس: صنعت برق ایران از جمله صنایع برتر دنیا است

 

 محسن رخشان صبح امروز در حاشیه برگزاری نمایشگاه برق در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این نمایشگاه طی ساعات بازدید 16 تا 22 برگزار می‌شود و 40 درصد از مشارکت کنندگان آن از استان اصفهان، 40 درصد از تهران و بقیه از استان‌های خراسان، فارس، گیلان، چهارمحال و بختیاری و مرکزی و نمایندگان دو کشور آلمان و دانمارک حضور دارند.

وی با اشاره به مشارکت‌کنندگان این نمایشگاه ادامه داد: ششمین نمایشگاه بین‌المللی دو سالانه صنعت برق(ایران ـ اصفهان) با حضور 142 شرکت و مؤسسه تخصصی در زیرگروه‌های برق فشار قوی، متوسط و ضعیف، سیم و کابل، تابلو برق، طراحی و تولید، برق صنعتی، تولید کلید و پریز، واردات و صادرات، مهندسی، تولید و نشریات برگزار می‌شود.

مدیر امور نمایشگاه‌های شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان تصریح کرد: این نمایشگاه تا 13 خردادماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان آغاز به کار کرده است.

به گزارش فارس، در این نمایشگاه مدیرعامل شرکت توزیع برق اصفهان، قائم مقام شرکت برق منطقه‌ای استان، مدیرعامل نیروگاه اصفهان و مدیرعامل شرکت تولید برق شهید محمد منتظری و مدیران و معاونان دستگاه‌های مرتبط، کارشناسان و دانشگاهیان حضور داشتند.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

پنج شنبه 11 خرداد 1391  7:32 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها