0

نیوزیلند بلیتهای موبایل رابرای سرویس حمل ونقل عمومی تست می كند

 
javid1000
javid1000
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1390 
تعداد پست ها : 53859
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

نیوزیلند بلیتهای موبایل رابرای سرویس حمل ونقل عمومی تست می كند

كمپانی حمل و نقل Auckland نیوزیلند اعلام كرد با همكاری ارتباطات نیوزیلند ، كمپانی كارت اعتباری Westpac و اپراتورهای فراهم كننده تكنولوژی مانند Thales ، Gemalto و Paymark ، تست پرداخت موبایل مبتنی بر NFC‌ را اجرا می كند. این تست شامل 30 نفر پرسنل از شش سازمان است كه شركت كنندگان در این تست می توانند از یك گوشی موبایل برای پرداخت به منظور دسترسی به حمل و نقل عمومی در Auckland و خرید در تعداد محدودی فروشگاه استفاده كنند.

در این تست كه در شبكه Telecom XT اجرا می شود كاربران می توانند بهای اتوبوس ، مترو و قطار را از طریق گوشی موبایل خود پرداخت كنند.

كمپانی Gemalto برای این تست ، زیرساخت شبكه موردنیاز برای ارتباطات NFC را فراهم می نماید كه شامل پلت فرم مدیریت سرویس مطمئن (TSM) است. اوایل ماه جاری كمپانی های ودافون ، 2Degrees و Paymark سرمایه گذاری مشترك برای راه اندازی یك TSM را اعلام كردند كه یك راه حل مشترك را برای بازار نیوزیلند ارائه می دهد و به جذب مشتری كمك می كند. این تكنولوژی و راه حل هایی كه بصورت آزمایشی در این تست اجرا شده است در نهایت برای تمامی مردم نیوزیلند از طریق تمامی اپراتورهای شبكه موبایل این كشور و TSM موجود می شود.

مدیریت:تالارهای دانشگاه،دانشجو

مدیریت سابق تالارهای تلفن همراه

صفحه اختصاصی:

civilica.com/p/98085

اولین مدرسه عشق که تأسیس شد  /  درس عشق علی و فاطمه تدریس شد
گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه ازلــی  /  اولـین کلمه که آمـوختند علـی بود علـی

پنج شنبه 14 اردیبهشت 1391  8:36 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها