0

سازمان تنظیم مقررات به اپراتور سوم اخطار داد

 
javid1000
javid1000
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1390 
تعداد پست ها : 53859
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

سازمان تنظیم مقررات به اپراتور سوم اخطار داد

اپراتور سوم تلفن همراه به دلیل عدم واگذاری سیمکارت به میزان قابل قبول ، عدم پوشش کافی در شبکه خود و تخلف در نحوه ثبت نام و واگذاری سیمکارت از سوی سازمان تنظیم مقررات اخطار گرفت.

به نقل از موبنا ، محمد کرم پور با بیان اینکه سازمان تنظیم مقررات موظف است که به هر اپراتوری که به تعهداتش عمل نکند اخطار دهد و جریمه کند، اعلام کرد: در شرایط حاضر اپراتور سوم تلفن همراه به تعهداتش مطابق با پروانه فعالیت خودعمل نکرده است.

وی گفت: رگولاتوری در چنین مواردی تذکر، اخطار، جریمه، کاهش مدت زمان پروانه و یا حتی لغو پروانه فعالیت صادر شده برای اپراتور را مطابق با قانون در دستور کار خود قرار می دهد.

معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه این اپراتور تا کنون نتوانسته به تعداد کافی سیمکارت واگذار کند، اظهار داشت: پوشش شبکه این اپراتور در سراسر کشور به حد قابل قبول نرسیده وهمین امر از دیگر مواردی است که موجب شده تا رگولاتوری به این اپراتور اخطار دهد.
کرم پوراعلام کرد:همچنین نحوه فروش سیمکارت توسط این اپراتور مشکل دارد که باید با هماهنگی معاونت نظارت سازمان تنظیم مقررات برطرف شود.

به گفته وی زمانی که اپراتور برای فروش سیمکارت ثبت نام انجام می دهد، موظف است که ظرف مدت 72 ساعت سیمکارت مذکور را فعال واگذار کند که این اقدام توسط اپراتور سوم تلفن همراه انجام نشده است.
درحالیکه مسئولان اپراتور سوم(رایتل) مدعی هستند که نسبت به عرضه سیمکارتهای نسل سوم در کشور اقدام کرده اند، اما شواهد نشان می دهد که عرضه این سیمکارتها همچنان در هاله ای از ابهام قراردارد.

بر اساس پروانه صادره اپراتور سوم باید سیمکارتهای خود را حداکثر تا اول خردادماه سال90 13عرضه می کرد ، اما با گذشت حدود یک سال از این زمان ازواگذاری عمومی این سیمکارتها خبری نیست.
شرکت تامین تله کام وابسته به شرکت سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی(شستا) مجری پروانه اپراتور سوم تلفن همراه کشور است.

مدیریت:تالارهای دانشگاه،دانشجو

مدیریت سابق تالارهای تلفن همراه

صفحه اختصاصی:

civilica.com/p/98085

اولین مدرسه عشق که تأسیس شد  /  درس عشق علی و فاطمه تدریس شد
گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه ازلــی  /  اولـین کلمه که آمـوختند علـی بود علـی

پنج شنبه 14 اردیبهشت 1391  8:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها