0

از کودکي تا بزرگسالي

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

از کودکي تا بزرگسالي

 

 
 

در اين هفته Tykoon که نام گروه سازنده سرويس‌هاي اقتصادي براي خانواده است از وضعيت Private Beta يا مرحله آزمايشي در نزد اعضا خارج شد و اوليـن نرم‌افـزار خـود را کـه با دستگاه‌هـاي iPhone سازگار است به کاربران معرفي کرد.

هدف اين شرکت آموزش راه‌هاي چگونه فکر کردن و استفاده از پول به کودکان است و مي‌توان گفت که نرم‌افزار آن‌ها به نوعي کنترل‌کننده ''پول تو جيبي'' کودکان به شمار مي‌آيد.

پلتفورم ساخته شده به کودکان در جهت اخذ، ذخيره، قرض دادن و خرج پول کمک مي‌کند و علاوه بر اين راهي را ايجاد کرده است که در يک محيط منطبق با نيازهاي آنان به فروشگاه آمازون نيز دسترسي داشته باشند. اين شرکت توسط دو نفر متخصص در زمينه سرويس‌هاي پولي و اقتصادي به نام‌هاي "'مارک بروينوگ'' و ''داوگ لبدا'' پايه‌گذاري شده است. بروينوگ که براي 10 سال در صنعت به عنوان سرپرست استراتژي تجارت الکترونيک و بازاريابي ديجيتالي در بانک‌هاي بزرگ فعاليت مي‌کرده در رابطه با هدف Tykoon چنين مي‌گويد: ''ارتقاء سواد اقتصادي کودکان به وسيله قرار دادن فرصت‌هاي حقيقي در اختيار آنان و کسب تجارب واقعي توسط کودکان خواسته Tykoon است''.

در اين سيستم کودکان مي‌توانند به خاطر انجام کارهاي روزمره و يا وظايفي که والدين به آن‌ها محول مي‌کنند، پاداش دريافت کرده و حساب خود را شارژ کنند. والدين نيز مي‌توانند با مديريت وظايف و اهدافي که کودکان بايد دنبال کنند و در نتيجه اختصاص اعتبار لازم در هر مرحله فعاليت‌هاي اقتصادي متنوعي را تجربه کنند. گفته مي‌شود که بسياري از زمينه‌هاي سرويس‌هاي ارائه شده در Tykoon مشابه سرويس‌هاي هم گروه خود است با اين تفاوت که اين سرويس در اقدامي جالب نسخه‌اي سفارشي از فروشگاه آمازون را نيز در اختيار کودکان قرار مي‌دهد که والدين نيز مي‌توانند در گروه‌بندي مواردي که کودکان مي‌توانند در اين فروشگاه سفارشي مشاهده کنند، دخالت کرده و فروشگاه مورد نظر خود را براي کودکانشان ايجاد کنند.

در حال حاضر اين سرويس کودکان 8 تا 12 ساله را هدف خود قرار داده و بروينوگ در تلاش است تا فصل اول 2013 در مذاکره با بانک‌ها و اخذ موافقت‌ها ارائه خدمات مرتبط به نوجوانان را با اتصال سرويس خود به کارت‌هاي بانکي نيز راه بيندازد. اين سرويس علاوه بر ارائه سرويس‌هايي جهت آموزش کسب درآمد، ذخيره و خرج آن برنامه‌هايي دارد که به کودکان مي‌آموزد چگونه از ديگران مانند سازمان‌هاي حمايتي و بشر دوستانه حمايت مالي کنند.

اين شرکت در برنامه‌هاي خود قصد دارد تا ماه سپتامبر براي آندرويد نيز پلتفورم خود را ارائه دهد و در اوايل تابستان امسال نيز برخي از امکانات شبکه‌هاي اجتماعي را نيز به آن اضافه کند.

در حال حاضر استفاده از اين سرويس به علت آن که Tykoon از طرف آمازون حمايت مالي مي‌شود، براي همه رايگان است.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

پنج شنبه 14 اردیبهشت 1391  3:30 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها