0

فال فردا جمعه پانزدهم اردیبهشت ماه سال 1391

 
mohamad7
mohamad7
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 104
محل سکونت : اصفهان

فال فردا جمعه پانزدهم اردیبهشت ماه سال 1391

فروردين
امروز ماه در برج عقرب كامل است. اين سمت از چارت شما به كارهاي بزرگ و شريكي مربوط مي شود. اگر بيرون برويد بسيار خوش مي گذرد بنابراين لحظات را از دست ندهيد.

ارديبهشت
امروز ماه در برج عقرب کامل است . دیگران خیلی راحت تر از شما به راهشان ادامه می دهند. هیچ دلیلی ندارد که در این زمینه ناراحت و عصبانی شوید در هر صورت ماه کامل زیاد طول نمی کشد به زودی همه چیز درست می شود.

خرداد
امروز ماه در برج عقرب كامل است. زماني است كه كار مهمي را شروع كنيد، بهتر است كارهاي نابسامان را مرتب كنيد و منتظر زمان مناسب باشيد. تنها كاري كه مي توانيد انجام دهيد اتمام كارهاي نيمه تمام خانه و محل كارتان است.

تير
امروز ماه کامل در برج عقرب می باشد.این قسمت از چارت شما به همه نوع سرگرمی و هم چنین روابط عاشقانه مربوط می شود.شاید آغاز یک مرحله عاشقانه باشدوبیشتر تحت تاثیر احساسات قرار می گیرید تا منطق.بهتر است سعی کنید بین آنها توازن برقرار کنید.

مرداد
امروز ماه كامل است و در علامت آبي عقرب مي باشد كه به طور حتم نقش هاي بسياري در رابطه با فاميل و فرد مورد علاقه شما مي آفريند. مشكلاتي كه پنهان شده بودند، رو مي شوند و ممكن است مجبور شويد مسايل گذشته را دوباره مطرح كنيد تا راه حلي برايشان بيايند.

شهريور
ذهنی منطقی دارید و امروز بهترین استفاده را از آن می برید.اگر با چیز مرموزی روبرو شده اید امروز آن را متوجه می شوید البته به کمک سلول های خاکستری مغزتان.امروز برای صحبت کردن در مورد یک مسئله مهم با افراد خانواده روز خوبی است.

مهر
به دلیل توانایی های هوشی و ادارکی که دارید به خود مغرورید و امروز می توانید این توانایی ها را به بهترین نحو و بصورتی مجلل به نمایش بگذارید.سردرگمی و فکر کوتاه دیروز ناپدید شده و ذهنی نیز برای شما گذاشته که آماده پیشروی است.امروز روز عالی دیگری است که در آن می توانید به جزئیات پرداخته ولی بهتر است به آن چه اهمیت دارد بپردازید.

آبان
درچند روز آینده به رابطه هایی که دارید بیشتر دقت کنید.ببینید آیا رضایت بخش هستند یا از آنها راضی نیستید.تنها راه شما این است که آنها را بررسی کنید و مشکلات را حل کنید.

آذر
امروز ماه كامل در خانه آبان مي افتد كه خانه مرموزي است. امروز بهترين است كه يك سري احساسات را آشكار نكنيد وگرنه ممكن است خيلي متوجه نشويد اين احساسي است كه به شما دست داده(نوع احساس تان برايتان گنگ و بي معني خواهد بود). كاملاً واضح است كه امروز خيلي روحيه تان تغيير پذير است و به انجام هيچ كاري توفيق پيدا نمي كنيد چون اصلاً حضور ذهن نخواهيد داشت.

دي
امروز ماه در برج عقرب كامل است. يكي از دوستانتان، يا اعضاي گروهتان رفتاري كاملاً بد خواهد داشت. اگر سعي كنيد راحت با آن ها درباره اين ناراحتي صحبت كنيد، هيچ مشكلي پيش نخواهد آمد. مي دانيد كه گاهي اوقات اين كار برايتان مشكل است، بنابراين سعي كنيد سريع حالت تهاجمي به خودتان نگيريد.

بهمن
امروز ماه کامل است و ماه کامل در آبان با عنصر آب قرار دارد . به قسمت حرفه و آرزوی چارت شما مربوط می شود. در محل کار شخصی از صمیم قلب به شما علاقه ندارد . اگر می خواهید از زخم زبانها یا اخلاق بدش در امان باشید بهتر است مراقب خودتان باشید. تا این فرد نتواند برایتان مشکلی ایجاد کند. در عوض به آروزهایتان فکر کنید و اجاز ندهید هیچ کس شما را از راهی که در پیش گرفته اید باز دارد.

اسفند
ماه بدر در عقرب مشخص کننده امور خارجه است . اگر یک در برای آینده شما بسته است نگران نباشید هنگامی که شما انتظار می کشید خواهید دید که یکی دیگر دری به طرف منظره بهتر باز می کند.

پنج شنبه 14 اردیبهشت 1391  1:54 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها