0

ذوب‌آهن دیگر جای من نیست ؛ به پرسپولیس نزدیک‌ترم تا بقیه تیم ها ؛ چک‌های مرا خلعتبری پاس می‌کند!

 
hakan_01
hakan_01
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : اسفند 1390 
تعداد پست ها : 3112
محل سکونت : TaBrIz

ذوب‌آهن دیگر جای من نیست ؛ به پرسپولیس نزدیک‌ترم تا بقیه تیم ها ؛ چک‌های مرا خلعتبری پاس می‌کند!

شهاب گردان:
ذوب‌آهن دیگر جای من نیست ؛ به پرسپولیس نزدیک‌ترم تا بقیه تیم ها ؛ چک‌های مرا خلعتبری پاس می‌کند!
 

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، بعد از سپری کردن سه سال رویایی با ذوب و گذر از دروازه تیم ملی، حالا وقت خداحافظی فرا رسیده. شهاب گردان باید چمدان‌هایش را ببندد و اصفهان را ترک کند اما به چه مقصدی؟ هنوز مشخص نیست، البته خودش می‌گوید به پرسپولیس نزدیک‌تر از سایر تیم‌ها است. شهاب گردان از تیم ملی، داستان احتمالی پرسپولیسی شدن و جدایی‌اش از ذوب صحبت می‌کند. حرف‌هایی که جالب است و در نوع خود خواندنی.
 

* می‌خواهم خیلی زود بروم سر اصل ماجرا. درست است که می‌گویند قطعا از ذوب جدا می‌شوی و تنها مانده سوت پایان فصل تا با تیم جدیدت قرارداد ببندی؟
- خدا را شکر چند پیشنهاد خیلی خوب دارم ولی فکر کنم ذوب‌آهن مرا نمی‌خواهد. باید از حالا به طرفداران بگویم نمی‌خواستم جدا شوم اما احساس می‌کنم دیگر جای من در ذوب‌آهن نیست و علی‌رغم میل باطنی‌ام باید از تیم محبوبم دل بکنم.
 

* چرا این حرف را می‌زنی؟
- متاسفانه مسوولان ذوب‌آهن برخلاف سال‌های گذشته پیشنهادی برای تمدید قرارداد نداده‌اند. دارند کاری می‌کنند که یکسری از بازیکنان جدا شوند.
 

* چه کسی این کار را انجام می‌دهد؟
- مسوولان باشگاه. کسی نمی‌گوید بمانید یا نمانید. سال‌های گذشته وقتی فصل به اواسط خود می‌رسید کارهای تمدید قراردادمان انجام شده بود ولی امسال خبری از این داستان‌ها نیست! نه‌تنها من بلکه با اکثر بازیکنان تیم که بازیکن آزاد هستند صحبتی برای تمدید قرارداد انجام نشده.
 

* یعنی اگر صحبت می‌کردند دوست داشتی در ذوب بمانی؟
- خب هم ذوب باشگاه خوبی است و هم اصفهان مردم خونگرمی دارد. می‌خواستم تا آخر فوتبالم در ذوب بمانم اما انگار نمی‌خواهند این اتفاق بیفتد.
 

* می‌گویند 99 درصد پرسپولیسی می‌شوی، درست است؟
- خب باید این دو هفته بگذرد و بعد تیم بعدی‌ام را انتخاب کنم.
 

* جواب ما را ندادی ...
- آره خب، یک جورهایی پیشنهاد پرسپولیس از تیم‌های دیگر علنی‌تر شده و من هم به این تیم نزدیک‌ترم تا بقیه تیم‌ها. همین هم باعث شده بیشتر مردم بگویند پرسپولیسی می‌شوی. البته الان حرفه‌ای نیست در این‌باره حرف زد و تیم بعدی را انتخاب کرد.
 

* اما در لیگ‌های حرفه‌ای به آخر فصل که نزدیک می‌شویم بازیکنان علنی تیم بعدی خود را انتخاب می‌کنند...
- در فوتبال حرفه‌ای اینطور است اما در ایران هنوز چنین مساله‌ای جا نیفتاده. بعضی‌ها چنین مسائلی را می‌شنوند و ناراحت می‌شوند. خودم هم به کسی نگفتم اما نمی‌دانم چرا بحث حضورم در پرسپولیس علنی شده.
 

* تو و خلعتبری دو قلوهای فوتبال ایران هستید. انگار تصمیم گرفته‌اید اگر ایران باشید در یک تیم بازی کنید؟
- محمدرضا که لژیونر است و فکر نمی‌کنم برگردد ایران. خلعتبری هر دو هفته یک بار حقوقش را به موقع می‌گیرد و تازه چک‌های مرا هم او پاس می‌کند (خنده) البته اگر خلعتبری برگردد ایران شک نکنید به یک تیم می‌رویم تا بار دیگر با هم همبازی شویم.
 

* برای بازی با موزامبیک مهدی رحمتی غایب است. تو دروازه‌بان اول هستی یا فروزان؟
- نمی‌دانم، این موضوع بستگی به نظر سرمربی دارد. فعلا خیلی از نفرات اصلی نیستند و درست نیست از حالا بگویم دروازه‌بان اول هستم یا دوم!

http://www.uploadax.com/images/86831701968039941449.gif

نذر کردم اگر نیایی پیاده از یادت بروم

پنج شنبه 14 اردیبهشت 1391  12:10 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها