0

200 کاروان از اردبیل عازم حرم مطهر امام راحل می‌شوند

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

200 کاروان از اردبیل عازم حرم مطهر امام راحل می‌شوند

   استاندار اردبیل گفت: 200 کاروان زیارتی در سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی از این استان راهی مرقد مطهر امام راحل می‌شوند.

 
خبرگزاری فارس: 200 کاروان از اردبیل عازم حرم مطهر امام راحل می‌شوند

 

سید حسین صابری صبح امروز در جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) در اردبیل اظهار داشت: از استان اردبیل 8 هزار نفر برای شرکت در عزاداری سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) به مرقد مطهر ایشان اعزام می‌شوند.

وی بیان داشت: مجموع این برنامه‌ها با محوریت تبیین اهداف و تفکرات امام، توجه به وصایای ایشان به عنوان چراغ راهنمای مسئولان، پررنگ کردن فرهنگ شهید و شهادت با تمرکز بر شهدای 15 خرداد و توجه به منویات مقام معظم رهبری برگزار می‌شود.

این مسئول افزود: در کنار اعزام کاروان‌های زائران، دستگاه‌های ذیربط باید در استان نسبت به فضاسازی مناسب برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این مراسم همت کنند تا افرادی که به هر دلیل توفیق زیارت را پیدا نمی‌کنند بتوانند در مراسمی در شأن امام امت و نظام اسلامی به عزاداری بپردازند تا روح معنویت در سطح استان نیز جاری شود.

استاندار اردبیل فضاسازی فرهنگی برای برگزاری این مراسم را از وظایف فرمانداری‌ها، شهرداری‌ها‌، رسانه‌ها و مطبوعات، دستگاه‌های تبلیغاتی و فرهنگی و مدارس ذکر کرد.

صابری در ادامه از مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان خواست با همدلی و همکاری با یکدیگر برای تلطیف فضا و برگزاری هرچه باشکوه‌تر این مراسم تلاش کنند.

وی با بیان اینکه امام متعلق به فرد، طیف، جریان و گروه خاصی نیست، ابراز داشت: با توجه به اینکه این مراسم جنبه فرهنگی دارد در بحث تامین هزینه‌ها‌، مدیریت و ساماندهی اعزام کاروان‌های عزاداری به مرقد مطهر امام (ره)

همزمان با سالگرد وفات ایشان در کنار پشتیبانی دولت، آحاد مردم و دستگاه‌ها نیز باید در تامین هزینه‌ها مشارکت کنند تا روح معنویت و همکاری دسته جمعی در کنار برگزاری هرچه باشکوه‌تر این مراسم زنده شود.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391  10:15 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها