0

صفارهرندی: «بی‌نشانی» قله آرزوهای شهید «ابراهیم هادی» بود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

صفارهرندی: «بی‌نشانی» قله آرزوهای شهید «ابراهیم هادی» بود

نسخه چاپيارسال به دوستان
کتاب «رازهای دهه 60» به شهید بی‌مزار «ابراهیم هادی» تقدیم شد
صفارهرندی: «بی‌نشانی» قله آرزوهای شهید «ابراهیم هادی» بود

خبرگزاری فارس: مرتضی صفار هرندی گفت: در متن تقدیمی کتاب، ذکر کرده‌ام که بی‌نشانی قله‌ آرزوهای شهید ابراهیم هادی بوده است و اما اینکه این بی‌نشانی در میان سیاسیون ما چقدر مهم است را نمی‌دانم. به همین دلیل هم امثال شهید هادی را قهرمانان دهه 60 می‌دانم.

خبرگزاری فارس: صفارهرندی: «بی‌نشانی» قله آرزوهای شهید «ابراهیم هادی» بود

به گزارش خبرنگار ایثار و شهادت باشگاه خبری فارس «توانا»، مرتضی صفارهرندی پژوهشگر و نویسنده دفتر پژوهش‌های مؤسسه کیهان کتاب جدیدش با عنوان «رازهای دهه 60» به شهید بی‌مزار «ابراهیم آقاهادی» تقدیم کرد.

وی پیش از این نیز کتاب «نقش آفرینانان عصر تاریکی» را به 5 شهید خانواده جنیدی و ابوالشهدا حجت‌الاسلام «حاج شیخ احمد جنیدی» پدر شهیدان تقدیم کرده است و قصد دارد کتاب‌های دیگرش را هم به سایر شهدای انقلاب و دفاع مقدس تقدیم دارد.

کتاب «رازهای دهه 60» امروز در نخستین روز گشایش نمایشگاه کتاب، جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های دفتر پژوهش‌های مؤسسه کیهان بوده است.

صفارهرندی در خصوص تقدیم کتابش به شهید «ابراهیم هادی» اظهار داشت: بنده از کودکی شهید هادی را می‌شناختم و اعتقاد قلبی دارم که امثال این شهید، قهرمانان واقعی دهه 60 هستند.

وی افزود: این ایام متعلق به حضرت زهرا (س)‌ است و در آینده نزدیک ولادت ایشان خواهد بود‌، شهید ابراهیم هادی نیز علاقه ویژه‌ای به حضرت صدیقه طاهره (س) داشت و همواره دوست داشت مزارش پنهان بماند و مانند مادرش حضرت زهرا (س) مفقودالاثر باشد.

صفارهرندی خاطرنشان کرد: به همین دلیل نیز در متن تقدیمی کتاب، ذکر کرده‌ام که بی‌نشانی آرزوی شهید هادی بوده است و اما اینکه این بی نشانی در میان سیاسیون ما چقدر مهم باشد، را نمی‌دانم. به همین دلیل هم امثال شهید هادی را قهرمانان دهه 60 می‌دانم.

به گزارش توانا، در متن تقدیمی این کتاب آمده است: تقدیم به قهرمانان حقیقی دهه 60، شهیدان دفاع مقدس، نام‌آورانی همچون سردار بی‌مزار «ابراهیم آقا هادی» دلاورمرد حماسه بهمن 1361 فکه که ارادتش به حضرت صدیقه کبری (س)‌ بی‌نشانی را قله آرزوهایش ساخته بود و به آرزوی بلندش رسید. زیباترین کلام در وصف او کلام معشوق همه شهیدان، خمینی بزرگ است «مفقودین عزیز محور دریای بی‌کران رحمت خداوندی‌اند و فقرای ذاتی دنیای دون در حسرت مقام والایشان در حیزتند».

 

انتهای پیام/

 
 
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391  8:19 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها