0

عامل جنایت وحشتناک در تبریز دستگیر شد

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

عامل جنایت وحشتناک در تبریز دستگیر شد

 

مرد جنایتکار پس از قتل دختر 6 ساله خود سراغ دو پسرخاله اش رفت و در جنایتی هولناک آنها را از پا درآورد.
سرهنگ مداحی رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی با اعلام این خبر افزود: به دنبال وصول پرونده قتل دختر 6 ساله از کلانتری 17 تبریز ، در تحقیقات مشخص شد آیلار 6 ساله توسط پدرش به قتل رسیده است . در حین اقدامات پلیسی قاتل فراری در تماس تلفنی با یکی از بستگانش راز 2 قتل دیگر را فاش کردو نحوه قتل را استفاده از سلاح گرم عنوان کرد.
 
وی افزود: در بررسی مشخص شد دونفر به اسامی حسن و حسین پسرخاله های قاتل چندین روز است به منزل مراجعت نکرده اند . در مراجعه به محل اعلامی از سوی قاتل اجساد هر دو مقتول کشف و به پزشک قانونی انتقال یافت که پزشکان علت مرگ شلیک بوسیله سلاح گرم اعلام شد .
 
سرهنگ مداحی افزود: با اثبات 3 فقره قتل توسط قاتل فراری پرونده جهت پی گیری به اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان منتقل شد و پی گیری های ویژه برای دستگیری متهم فراری آغاز شد. با اخذ نیابت قضایی کارآگاهان اداره آگاهی به استانهای البرز، تهران بزرگ، اصفهان ، شیراز ، اعزام ولی در دستگیری متهم موفقیتی به دست نیامد .
 
وی تاکید کرد: با انجام اقدامات فنی و عملی، اکیپ کارآگاهان با مسافرت به زنجان موفق شدند با همکاری پلیس آگاهی استان زنجان، قاتل را دستگیر و در بازرسی از محل اختفاء او 2 قبضه سلاح و مقدار زیادی مهمات کشف و ضبط شد.
 
رئیس پلیس آگاهی استان در پایان گفت: متهم در بازجویی به ارتکاب هر سه قتل اعتراف و علت و انگیزه را اختلافات خانوادگی عنوان کرد که با تشکیل پرونده قضایی تحویل مقامت قضایی شد.
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391  7:18 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها