0

رسولی‌نژاد: فعلا نمی‌خواهیم استقلال به حاشیه کشیده شود/فصل آینده تیم بهتری را مهیا می‌کنیم

LINDHFVHIDLD
LINDHFVHIDLD
کاربر طلایی3
تعداد پست ها : 3872

رسولی‌نژاد: فعلا نمی‌خواهیم استقلال به حاشیه کشیده شود/فصل آینده تیم بهتری را مهیا می‌کنیم

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با بیان این مطلب که تا پایان مسابقات لیگ بر‌تر از کادر فنی حمایت خواهم کرد، اظهار کرد: تا پایان مسابقات لیگ بر‌تر از کادر فنی و مدیریت باشگاه حمایت خواهیم کرد و بعد از آن اگر نیاز به اتخاذ تصمیمات جدیدی بود طی جلسه‌ای در این ارتباط تصمیم خود را خواهیم گرفت.

رسولی‌نژاد در حاشیه بازی تیم‌های استقلال و شهرداری تبریز در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، عنوان داشت: در برهه کنونی ما نمی‌خواهیم با مطرح کردن بحث تغییر مدیریت و این گونه مسایل تیم را به حاشیه بکشانیم، بلکه هدف ما این است که سعی کنیم تیم آرامش خود را حفظ کند و با قدرت در مسابقات پیش رو در لیگ بر‌تر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند تا در ‌‌نهایت بتوانیم رتبه قابل قبولی را در مسابقات لیگ بر‌تر و همچنین در لیگ قهرمانان کسب کنیم.

وی با اشاره به این موضوع که در حدود ۳ ماه قبل به فتح الله‌زاده اعلام کردم بازیکنان مد نظر خود را جذب کند، خاطرنشان کرد: طی جلسه‌ای که در حدود ۳ ماه قبل با فتح الله‌زاده داشتیم به او اعلام کردم با بررسی شرایط تیم اگر در پستی جذب بازیکنان شود در راستای استخدام آن اقدام کند. به طور مثال من احساس ‌می‌کردم جای خالی یک مهاجم سرزن در تیم احساس ‌می‌شود و در همین راستا به فتح الله‌زاده گفتم تلاش کند بازیکن مورد نیاز را جذب کند.

وی در پایان تاکید کرد: هواداران مطمئن باشند ما در سال آینده یک تیم به مراتب بهتر از امسال را خواهیم داشت تا بتوانیم با قدرت در کورس قهرمانی لیگ بر‌تر و لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشیم.

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391  6:41 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها