0

نبي:براي هزينه‌هاوديدارهاي تيم ملي مشکل نداريم

LINDHFVHIDLD
LINDHFVHIDLD
کاربر طلایی3
تعداد پست ها : 3872

دبيرکل فدراسيون فوتبال گفت: تا زماني که کي‌روش را نبينم و با او جلسه نداشته باشم درمورد صحبت‌هاي امروزش اظهارنظر نمي‌کنم.

مهدي محمدنبي که تنها مسئول فدراسيون فوتبال بود که در بازي دوستانه ايران و موزامبيک حاضر شد در جمع خبرنگاران در مورد اينکه فدراسيون در تأمين هزينه‌هاي تيم ملي مشکل دارد يا نه گفت: در تأمين هزينه‌هاي مشکلي نيست.

وي در مورد انتقادهاي کي‌روش از برخي مربيان باشگاهي و وضعيت فوتبال ايران اظهار داشت:‌ کي‌روش اساسا يک معلم است و در مباحثي که مطرح مي‌کند تفکرات خاص خودش را دارد تفکراتي که در اين يک سال نشان داده براي ايران کارساز و مثمرثمر بوده است. در جلساتي هم که با کي‌روش داشتيم از شرايط فوتبال ايران راضي است و خودش را يک سرباز براي تيم ملي ايران مي‌داند.

وي افزود: من صحبت‌هاي امروز کي‌روش را نديدم اما بحث کي‌روش بحث امروز و فردا نيست او بحث استراتژيک دارد که مربوط به امروز و ديروز نيست.نبي در مورد ديدارهاي تدارکاتي تيم ملي گفت: در مورد  بازي‌هاي تدارکاتي مشکلي که وجود دارد اين است که اکثر تيم‌هاي اروپايي از دو سال پيش تقويم بازي‌هاي خود را بسته‌اند و مشکل اصلي همين مسئله است.

دبير فدراسيون فوتبال اضافه کرد: از چهار پنج ماه پيش که با فدراسيون فوتبال ايتاليا جلساتي داشتيم مباحثي در مورد گسترش ارتباطات ورزشي ايران و ايتاليا مطرح شد. همچنين در فوتسال با روسيه ارتباطات خوبي در بخش مردان و زنان داريم در مورد تيم ملي فوتبال هم بايد بگويم در حال حاضر با خواسته‌هاي کي‌روش جلو مي‌رويم و همه از رسانه‌ها تا مردم گرفته بايد به ما کمک کنند تا بتوانيم در مسابقات مقدماتي جام جهاني موفق شويم. کي‌روش نظر مثبتي دارد و بازيکنان و کادر فني تعاملي مثبت با فدراسيون و مسئولان فوتبال دارند.

نبي در مورد اينکه چرا کي‌روش گفته اگر جاي کفاشيان بودم شماره حساب براي کمک به تيم ملي اعلام مي‌کردم گفت: من صحبت‌هاي ايشان را نديدم و تا زماني که با خود کي‌روش جلسه نداشته باشم در مورد صحبت‌هايش اظهارنظر نمي‌کنم.

دبير فدراسيون فوتبال در مورد رأي کميته استيناف در مورد پرونده پرسپوليس گفت: شنبه آينده کميته استيناف برگزار و در پرونده پرسپوليس بررسي مي‌شود اما اينکه چه زماني رأي صادر مي‌شود من خبر ندارم.نبي در مورد رأي کميته انضباطي در مورد تباني فوتسال پرسپوليس گفت: به باشگاه پرسپوليس نامه‌اي فرستاده شده تا مستنداتشان را ارائه کنند. ما منتظر اين مستندات هستيم.

وي در مورد اينکه تباني سند ندارد گفت: قاضي رأي خود را بر اساس مستندات صادر مي‌کند.

نبي با تشکر از ميزباني کرج اظهار داشت: از هيئت فوتبال استان البرز تشکر مي‌کنم در صورتي که استان‌هاي ديگر هم شرايط برگزاري مسابقات تيم ملي را داشته باشند تيم ملي در آن استان‌ها هم به ميدان خواهد رفت. استان البرز به شرط اينکه مسئولان مربوطه استاني با ميزباني سايپا در ديدار استقلال و پرسپوليس هم موافقت کند فدراسيون آمادگي اين مسئله را دارد.

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391  6:22 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها