0

دستگيري ساقي معتادان زندان

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

دستگيري ساقي معتادان زندان

 جانشين فرماندهي انتظامي شهرستان قدس از دستگيري فردي خبر داد که با بلعيدن بسته هاي کوچک شيشه قصد داشت اين مواد را وارد زندان کند. 

سرهنگ تکلو با بيان اينکه ماموران مبارزه با موادمخدر اين شهرستان به اخبار واطلاعاتي درمورد فعاليت فردي در يکي از پارک هاي شهرستان قدس مربوط به فروش موادمخدر دست يافتند گفت: ماموران انتظامي اين شهرستان با حضور در محل اعلامي متهم به نام ?حسن ? ر? را شناسايي و 30 گرم موادمخدر از نوع شيشه از او کشف کردند. 

وي با اشاره به انتقال متهم به پليس مبارزه باموادمخدر براي انجام تحقيقات بيشتر گفت: در حالي که متهم سعي داشت خود را بي گناه نشان دهد اما ماموران دريافتند که حال عمومي وي مساعد نبوده و مرتب از ناحيه شکم اظهار درد مي کند به همين لحاظ متهم تحت مراقبت پليس به بيمارستاني در شهرستان قدس منتقل شده و در آزمايش صورت گرفته از قاچاقچي موادمخدر، معلوم شد ?حسن? موادمخدر را بعليده و همين موضوع باعث درد شکم و معده او شده بود. 

جانشين فرماندهي انتظامي شهرستان قدس با بيان اينکه با بهبود حال عمومي متهم، ?حسن? در بازجوئي لب به اعتراف گشوده و گفت: اين قاچاقچي موادمخدر در اعترافات خود عنوان کرد که با بلعيدن 29 بسته موادمخدر از نوع شيشه سعي داشتم اين مواد را به زندان منتقل کنم که در ميانه راه و توسط پليس دستگير شده ام. 

تکلو با بيان اينکه متهم از قاچاقچيان سابقه دار موادمخدر در سطح غرب استان تهران بوده که داراي سابقه کيفري نيز دارد گفت: متهم به همراه موادمکشوفه براي سير مراحل قضايي تحويل دادسرا شد.

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391  4:57 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها