0

خبرهای جالب احمدی نژاد درسفر به مشهد

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

خبرهای جالب احمدی نژاد درسفر به مشهد

 قدس انلاین - سعید کوشافر: محمود احمدی نژاد، ریاست جمهوری همین روزها سفری به مشهد خواهد داشت و تعدادی از پروژه های سازمانهای دولتی و بخش خصوصی در بخشهای مختلف با حضور وی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

این دومین سفر رسمی رییس جمهور به مشهد از ابتدای سال جدید است که البته اولین مورد آن همزمان با اولین جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام در سال جدید بود که باعث شد وی نیم روزی را برای افتتاح مسکن مهر در پایتخت معنوی  کشورمان باشد و در آن جلسه جزو غایبان به حساب آید، هرچند که او با حضور در جلسه بعد نشان داد که آنقدرها هم که خیلی ها مته به خشخاش می گذاشتند نبوده است.
در عین حال برخی تحلیلگران براین باورند که رییس جمهور در این سفر قصد دارد برنامه های ویژه هدفمندی یارانه ها در مرحله دوم را از پایتخت معنوی کشور اعلام کند، آنگونه که معاون پارلمانی وی که هفته پیش میهمان مشهدی ها بود گفت که به زودی برنامه های مرحله دوم هدفمندی اعلام می شود.
درعین حال اکنون دولت با مشکلات زیادی دست به گریبان است که از جمله مهمترین آنها می توان به گرانی اشاره کرد، هرچند که وزیر صنعت، معدن و صنعت وعده داده این مشکل تا پایان اردیبهشت حل می شود و احتمالاً همان زمان یعنی اول خرداد مرحله دوم هدفمندی آغاز خواهد شد، زمانی که بودجه هم کارش در بهمن به پایان رسیده و درخواست مجلس نشینان از دولت برای ثابت نگه داشتن قیمت بنزین در سه ماهه ابتدای سال هم روبه اتمام خواهد بود. این درحالی است که اعلام شده بنزین 100 تومانی هم در پایان ماه از رده خارج می شود.
به نظر می رسد باید در این سفر دکتر احمدی نژاد به مشهد، منتظر شنیدن اخبار جدید و مطالب جالبی از رییس جمهور بود.

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391  4:22 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها