0

اقساط بانکی 230 واحد صنعتی و تولید آذربایجان شرقی تمدید شد

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

اقساط بانکی 230 واحد صنعتی و تولید آذربایجان شرقی تمدید شد

   دبیر ستاد تسهیل صنایع استان آذربایجان شرقی از تصویب ارائه تسهیلات بانکی و تمدید مهلت پرداخت اقساط بیش از 230 واحد صنعتی و تولیدی آذربایجان شرقی در جلسه ستاد تسهیل امور تولید استان خبر داد.

 
خبرگزاری فارس: اقساط بانکی 230 واحد صنعتی و تولید آذربایجان شرقی تمدید شد

 

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، صادق نجفی با اشاره به برگزاری جلسه با حضور استاندار آذربایجان شرقی، اظهار کرد: پرونده 230 واحد صنعتی و تولیدی آذربایجان‌شرقی که از حیث دریافت تسهیلات بانکی با مشکل مواجه بودند، در این نشست مطرح و رفع مشکلات آنها به تصویب اعضا رسید.

وی افزود: اغلب مشکلات این واحدهای صنعتی به کمبود سرمایه در گردش، مربوط بود ضمن اینکه برخی واحدها با مشکل وثیقه و استمهال تسهیلات بانکی مواجه بودند که با تصویب ستاد، مشکل آنها به زودی مرتفع خواهد شد.

نجفی گفت: پرونده حدود پنج تا هفت واحد صنعتی مشکل دار برای بررسی مجدد جهت ارائه یا عدم ارائه تسهیلات بانکی به دستگاه های مسئول ارجاع شد.

وی با تاکید بر این که همکاری بانک ها با واحدهای صنعتی، انگیزه سرمایه‌گذاری را افزایش می‌دهد، به نامگذاری امسال به "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی" اشاره کرد و خواستار تعامل بیش از گذشته سیستم بانکی با حوزه صنعت و تولید شد.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391  1:15 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها