0

طرح "تجلی محبت" در مهدیشهر کلید خورد

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

طرح "تجلی محبت" در مهدیشهر کلید خورد

 طرح "تجلی محبت" به منظور کمک به نیازمندان و محرومان مستحق در مهدیشهر کلید خورد.

 
خبرگزاری فارس: طرح "تجلی محبت" در مهدیشهر کلید خورد

 

مسئول اجرای طرح "تجلی محبت" در مهدیشهر صبح امروز در مراسم آغاز این طرح بیان کرد: طرح تجلی محبت در سپاه ناحیه مهدیشهر در سال‏های گذشته شکل گرفته است.

رحیمه عرب گفت: هدف از راه‏اندازی این طرح، کمک به خانواده‏های بی‏بضاعت و برآورده شدن بخشی از جهیزیه زوج‏های جوان با کمک خیّران و مردم ‌است.

وی افزود: در سال گذشته به 13 جوان که از طریق کمیته امداد امام خمینی(ره) و مؤسسه خیریه فدک شهرستان مهدیشهر معرفی شدند و واجد شرایط بودند، کمک‏هایی ارائه شد.

مسئول اجرای طرح "تجلی محبت" در مهدیشهر میزان هزینه طرح تجلی محبت را در سال 90 بیش از 3 میلیون و 500 هزار تومان بیان کرد و افزود: این کمک‏ها از طریق مردم و خیّران و بعضی از فرماندهان پایگاه‏های بسیج شهرستان مهدیشهر انجام شده و به هر زوج بیش از 300 هزار تومان تعلق گرفته است.

عرب عنوان کرد: ‌این جهیزیه‏ها شامل لوازم زندگی مانند یخچال، گاز، ‌وسایل آشپزخانه و سایر لوازم زندگی بوده که پس از جمع‏آوری در طول سال، به افراد واجد شرایط تحویل شده است.

مسئول اجرای طرح "تجلی محبت" در مهدیشهر اظهار داشت: در سال 91 نیز حدود 50 زوج واجد شرایط از طرف کمیته امداد و مؤسسه خیریه فدک به حوزه کوثر مهدیشهر معرفی شده‏اند و امیدواریم به کمک خیّران بتوانیم پاسخ‌گوی آنها باشیم.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391  1:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها