0

10 ماه است که ازنا شهردار ندارد

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

10 ماه است که ازنا شهردار ندارد

   رئیس شورای شهرستان ازنا گفت: ازنا بیش از 10 ماه است که بدون شهردار اداره می‌شود، در حالی که ماه‌ها قبل پیشنهاد در مورد انتصاب شهردار جدید به استانداری ارسال شده است.

 
خبرگزاری فارس: 10 ماه است که ازنا شهردار ندارد

 

عزیزالله درویشی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ازنا اظهار داشت: در جلسه روز هجدهم آبان سال گذشته شورای شهرستان ازنا، غلامرضا پاپی‌چشمه‌سلطانی را به عنوان شهردار ازنا انتخاب کرد و طی نامه شماره 1487 مورخ یازدهم آبان و 1761 مورخ هفتم دی‌ماه سال گذشته این شهردار جدید به فرمانداری و استانداری معرفی شد.

وی افزود: با توجه به اینکه بیش از شش ماه از مصوبه فوق می‌گذرد اما متأسفانه هیچ ‌گونه اقدامی از سوی استانداری به منظور مشغول به کار شدن این فرد در سمت شهرداری صورت نگرفته است.

رئیس شورای شهرستان ازنا گفت: از آنجایی که شهرداری ازنا بیش از 11 ماه است که با سرپرست اداره می‌شود و با شروع سال جدید و تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی که از ضروریات کار حساب می‌شود، لازم است که فرمانداری ازنا و استانداری لرستان هر چه سریع‌تر نسبت به صدور حکم شهردار اقدام کنند.

وی افزود: هر گونه تعلل و کوتاهی در این امر مهم متوجه مردم و شهرداری می‌شود و مسئولان ذی‌ربط باید در پیشگاه خداوند منان و مردم جوابگو باشند.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391  1:12 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها