0

فروش زمین‌های بلااستفاده و بایر بهزیستی به وزارت شهرسازی

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

فروش زمین‌های بلااستفاده و بایر بهزیستی به وزارت شهرسازی

   معاون مشارکت‌های سازمان بهزیستی کشور گفت: زمین‌های بلا استفاده و بایر متعلق بهزیستی به وزارت راه و شهرسازی فروخته خواهد شد ضمن اینکه بهزیستی سهم آورده معلولان ناتوان را تا بخشی تامین می‌‌کند.

 
خبرگزاری فارس: فروش زمین‌های بلااستفاده و بایر بهزیستی به وزارت شهرسازی

 

حسین بدخشان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه از ابتدای اجرای طرح نهضت تامین مسکن معلولان و مددجویان تفاهمنامه‌های متعددی با سازمانها و وزارتخانه‌ها امضا شده است، اظهار داشت: مفاد اکثر این تفاهمنامه‌ها در حمایت از معلولان و مددجویان در بخش مسکن تدوین شده است که خوشبختانه تا به امروز اکثر آنها اجرایی شده است.

وی تصریح کرد: ساخت 200 هزار واحد مسکونی برای معلولان و مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی یک کار انقلاب و بزرگ به شمار می‌آید که برای اجرای دقیق آن تمامی دستگاه‌ها و سازمانها بسیج شده‌اند.

بدخشان اضافه کرد: سازمان بهزیستی برنامه‌ریزی کرده است تا با تامین اعتبار از راه‌های مختلف از جمله کمک خیرین و دولت بخشی از سهم‌آورده معلولان و مددجویان ناتوان را پرداخت کند.

معاون مشارکت‌های سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: پرداخت سهم آورده به تمامی معلولان و مددجویان تعلق نمی‌گیرد و تنها بخش محدودی از آنها از این تسهیلات بهره‌مند خواهد شد.

وی به تفاهمنامه امضاء شده با وزارت راه و شهرسازی اشاره کرد و گفت: در راستای این تفاهمنامه زمین‌های مازاد و بایر بهزیستی به وزارت مسکن فروخته خواهد شد و مبلغ بدست آمده صرف تامین هزینه آورده مددجویان خواهد شد.

بدخشان در پایان خاطرنشان کرد: تا پایان اردیبهشت‌ تعداد دیگری از واحدهای مسکونی در اختیار معلولان و مددجویان قرار می‌گیرد.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391  1:06 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها