0

مصطفی رحمان‌دوست مهمان نمایشگاه کتاب می‌شود

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

مصطفی رحمان‌دوست مهمان نمایشگاه کتاب می‌شود

 چهر‌ه‌های ادبی و فرهنگی کشور همچون مصطفی رحماندوست در غرفه انتشارات «حوا» در نمایشگاه کتاب تهران به همراه آثارشان حضور یافته و با مخاطبان به گفت‌وگو می‌پردازند.

 
خبرگزاری فارس: مصطفی رحمان‌دوست مهمان نمایشگاه کتاب می‌شود

 

برخی چهر‌های ادبی و فرهنگی کشور در غرفه انتشارات «حوا» مستقر در بیست­ و پنجمین نمایشگاه بین­المللی کتاب تهران حضور خواهند یافت و با مخاطبان خود به گفت‌وگو می‌پردازند.

از مهمانان انتشارات «حوا» در نمایشگاه کتاب می‌توان به «کامران نجف‌زاده»به همراه اثرش با عنوان «خبرنگار ژنرال دوگل» و «مجتبی رحماندوست» با کتاب «تفاسیر قرآن کریم» اشاره کرد.

«مصطفی رحماندوست» از نویسندگان محبوب کودک و نوجوان است که با کتاب «ماجراهای آقا گوسفنده و خانم گوسفنده» به همراه «حسن احمدی» با کتاب «­کودک عجیب» میزبان مخاطبان خود در غرفه کودک انتشارات «حوا» واقع در چادر 23A خواهند بود.

در غرفه این انتشارات «سیدعلی ­کاشفی­خوانساری» با کتاب «سروده­های پس­ از ­مرگ» و «نغمه دانش­ آشتیانی» با کتاب «چقدر هیچ ­کس شبیه تو نیست» و «منوچهر ­اکبرلو» با اثر «تکنیک­های نمایش خلاق» حضور خواهند داشت. 

علاقه‌مندان به حضور در این نشست‌ها می‌توانند به سالن شبستان راهروی 15 غرفه 5 مراجعه کنند.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391  12:35 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها