0

برگزاری همایش اقدامات پیش‌بیمارستانی برای مصدومان کوهنوردی

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

برگزاری همایش اقدامات پیش‌بیمارستانی برای مصدومان کوهنوردی

 رئیس هیئت کوهنوردی استان اصفهان گفت: این هیئت فردا پنج‌شنبه همایش اقدامات پیش‌بیمارستانی را برای مصدومان کوهنوردی و طبیعت‌گردی برگزار می‌کند.

 
خبرگزاری فارس: برگزاری همایش اقدامات پیش‌بیمارستانی برای مصدومان کوهنوردی

 

سیدمجتبی غلافگر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: همایش اقدامات پیش‌بیمارستانی در مصدومان کوهنوردی و طبیعت‌گردی با حضور دکتر برونو دورر، رئیس کمیته پزشکی کنفدراسیون جهانی کوهنوردی، در سالن اجتماعات سازمان صدا و سیما برپا می‌شود.

وی ادامه داد: در همایش اقدامات پیش‌بیمارستانی برای مصدومان کوهنوردی یک دوره تکنیک‌های امداد هوایی در مصدومان کوهنوردی و طبیعت‌گردی نیز آموزش داده می‌شود.

غلافگر بیان داشت: همایش امداد با همکاری گروه کوهنوردی سازمان صدا و سیمای مرکز اصفهان انجام می‌شود.

وی از دیگر برنامه‌های انجام شده توسط گروه کوهنوردی استان اصفهان را طی سه روز آینده صعود به قله جانستون (البرز مرکزی) عنوان کرد و اظهار داشت: اعضای این تیم به صورت اختصاصی به صعود اقدام می‌کنند.

رئیس هیئت کوهنوردی استان اصفهان تصریح کرد: هیئت کوهنوردی استان اصفهان صعود به قله شنلی دهاقان را نیز در روز جمعه این هفته پیش ‌رو دارد.

وی از دیگر اقدامات انجام شده در روز جمعه این هفته توسط هیئت کوهنوردی استان اصفهان را برگزاری دوره کارآموزی کوه‌پیمایی ویژه آقایان عنوان کرد و گفت: این دوره در پناهگاه صفّه برگزار می‌شد و به مدت سه روز ادامه دارد.

به گزارش فارس دکتر برونو دورر هم‌اینک وارد فرودگاه اصفهان شده و هیئت کوهنوردی استان اصفهان به پیشواز این مقام بین‌المللی رفته است.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391  12:34 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها