0

احداث 37 هزار متر شبکه توزیع برق در سمنان

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

احداث 37 هزار متر شبکه توزیع برق در سمنان

   مدیر توزیع برق شهرستان سمنان اعلام کرد: به منظور تداوم خدمات‏دهی به مشترکان، 37 هزار و 565 متر شبکه توزیع برق در سمنان ایجاد شده است.

 
خبرگزاری فارس: احداث 37 هزار متر شبکه توزیع برق در سمنان

 

سعید قدس امروز در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در سمنان، به نصب 52 ایستگاه هوایی توزیع برق در طول سال 90 اشاره و اظهار کرد: هم‏اکنون ظرفیت پست‏های توزیع برق در شهرستان سمنان، 211 مگاولت آمپر است.

مدیر توزیع برق شهرستان سمنان با بیان اینکه در سال قبل 6 هزار و 654 متر شبکه روشنایی معابر در سمنان احداث شده است، افزود: بیش از 2 هزار و 700 متر شبکه فشار متوسط زمینی و فشار ضعیف زمینی نیز اصلاح و بهینه‏سازی شده است.

قدس از جذب 8 هزار و 461 مشترک جدید خبر داد و اضافه کرد: در حال حاضر شمار مشترکان برق شهرستان سمنان افزون بر 82 هزار مشترک است.

وی با اعلام اینکه براساس برنامه زمان‏بندی انجام شده در سال گذشته، تست و بازرسی لوازم اندازه‏گیری 3 هزار و 499 مشترک ولتاژ اولیه و ثانویه به انجام رسیده، اظهار داشت: 867 مورد تست و بازدید از لوازم اندازه‏گیری مشترکان غیر دیماندی هم عملیاتی شده است.

مدیر توزیع برق شهرستان سمنان افزود: بهینه‏سازی و اصلاح 36  دستگاه پست هوایی، بهره‏برداری از دو فیدر جدید از پست جنوب سمنان، تجهیز و راه‏اندازی یک واحد پست زمینی عمومی، تجهیز چهار واحد پست زمینی با رله ثانویه، به‌سازی 10 دستگاه تابلوی 20 کیلوولت در ایستگاه‏های زمینی و بهره‏برداری از 9 واحد پست زمینی پاساژ از جمله مهم‏ترین اقدامات و فعالیت‏های برق شهرستان سمنان در سال 90 به شمار می‏رود.

مدیر توزیع برق شهرستان سمنان تصریح کرد: در سال قبل، 769 پروژه برای توسعه شبکه و تأسیسات صنعت توزیع برق شهرستان سمنان اجرایی و مبلغ 21 میلیارد و 970 میلیون ریال در این زمینه سرمایه‏گذاری شده است.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391  12:28 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها