0

نبود زیرساخت‌های لازم در استخراج معادن آذربایجان غربی

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

نبود زیرساخت‌های لازم در استخراج معادن آذربایجان غربی

  نماینده مردم خوی و جایپاره در مجلس شورای اسلامی گفت: در زیرساخت‌های لازم برای استخراج معادن آذربایجان غربی با مشکل مواجه هستیم.

 
خبرگزاری فارس: نبود زیرساخت‌های لازم در استخراج معادن آذربایجان غربی

 

موید حسینی صدر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: در حال حاضر بخش عمده‌ای از معادن استان آذربایجان غربی استخراج نمی‌شود.

وی با بیان اینکه در این زمینه توانایی چندانی نداریم، تصریح کرد: نبود زیرساخت‌های لازم برای استخراج بهینه از معادن مشکل اصلی بخش معدن استان است.

این مسئول افزود: در حال حاضر بخش اعظمی از محصولات معدنی استان به دلیل کمبود واحدهای فرآوری به صورت خام در بازار عرضه می‌شود که این مشکل به دلیل کمبودهای موجود در زیرساخت‌های صنعتی استان است.

حسینی‌صدر با بیان اینکه معادن آذربایجان غربی دارای ظرفیت‌های مهم توسعه و اشتغال هستند، اعلام کرد: برای استفاده از این ظرفیت‌ها باید برنامه‌ریزی اصولی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه از ظرفیت معادن می‌توان در زمینه اشتغالزایی استفاده کرد، اظهار داشت: برای اینکه دولت در عملی کردن تعهد اشتغال اعلام شده در استان موفق شود باید اقشار مختلف جامعه با همکاری و هماهنگی مضاعفی در این راستا گام بردارند و زمینه را برای ورود افراد بیکار فراهم کنند.

حسینی‌صدر تصریح کرد: برای محقق شدن این موضوع باید فرصت‌های اشتغال به طور برابر برای همه ایجاد شود تا همه افراد به تناسب تحصیلات، تخصص و قابلیت‌های خود در یک حوزه خاص به چرخه اقتصاد وارد شوند.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391  12:23 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها