0

تجمع علاقه‌مندان پشت درهای شبستان برای ورود به نمایشگاه کتاب

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

تجمع علاقه‌مندان پشت درهای شبستان برای ورود به نمایشگاه کتاب

   پیش از این اعلام شده بود ساعت آغاز به کار نمایشگاه ۱۰ صبح خواهد بود اما علاقمندان به کتاب حدود یک ساعت پیش از ساعت اعلام شده پشت درهای شبستان و ورودهای نمایشگاه در انتظار ورود هستند.

 
خبرگزاری فارس: تجمع علاقه‌مندان پشت درهای شبستان برای ورود به نمایشگاه کتاب

 

 بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عصر روز گذشته با حضور محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور و شعار ربع قرن جهاد فرهنگی آغاز به کار کرد.

متولیان برگزاری این نمایشگاه پیش از این ساعت بازدید از نمایشگاه بیست و پنجم کتاب تهران را 10 صبح تا 20 عصر اعلام کرده بودند اما علاقمندان و مشتاقان کتاب از آغاز یک ساعت پیش از آغاز به کار این پروژه فرهنگی در انتظار گشودن درهای اصلی شبستان و ورودی سالن‌ها هستند.

البته غرفه‌داران طبق روال باید یک ساعت پیش از آغاز رسمی فعالیت نمایشگاه در غرفه‌ها حاضر شوند تا در هنگام گشودن درها پاسخگوی مخاطبان باشند.

 

شرکت مترو که پیش از این از کاهش زمان حرکت در سرخط قطارها خبر داده بود از امروز صبح با سیل جمعیت فراوان علاقمندان به یار مهربان مواجه شد.  کارمندان این شرکت در صدد راهنمایی مسافرین این قطارها به سوی نمایشگاه کتاب‌ برآمدند. اما نکته جالب اینکه نیروهای امدادی، آتش‌نشانی و اغذیه فروشان از حدود 2 ساعت پیش از آغاز به کار نمایشگاه (از ساعت 8)‌صبح پذیرای مراجعین به مصلای امام خمینی بودند.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از امروز 13 اردیبهشت تا 23 اردیبهشت فعالیت خواهد داشت.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391  12:22 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها