0

جذب سرمایه‌گذار اولویت نخست شهر بیرجند

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

جذب سرمایه‌گذار اولویت نخست شهر بیرجند

 شهردار بیرجند جذب سرمایه‌گذار را یکی از اولویت‌های نخست شهر بیرجند عنوان کرد و گفت: باید در راستای جذب سرمایه‌گذار که زمینه توسعه شهر را فراهم می‌آورد، تلاش شود.

 
خبرگزاری فارس: جذب سرمایه‌گذار اولویت نخست شهر بیرجند

 

 محمدجواد وحدتی‌فر صبح امروز در جمع کارگران شهرداری بیرجند با گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر اظهار داشت:‌ تقدیر از زحمات این قشر نباید تنها در قالب یک روز یا هفته محدود شود بلکه همیشه باید قدردان زحمات کارگران باشیم.

وی با گرامیداشت روز شوراها نیز گفت: شوراها نماد و تجلی اراده مردم برای اداره جامعه هستند به صورتی که به عنوان یک خرد جمعی از آن نام می‌بریم.

شهردار بیرجند ادامه داد: شوراها با هدف مشارکت بیشتر مردم در اداره جامعه در کشور شکل گرفت که تشکیل این نهاد سبب شد حرکت کشور شتاب بیشتری بگیرد و این از دستاوردهای تشکیل شوراها است.

وحدتی‌فر به هفته کار و کارگر اشاره کرد و گفت:‌ هدف از این نامگذاری قدردانی از زحمات این افراد است که نقش مهمی را در چرخه تولید و خدمت‌رسانی ایفا می‌کنند و این حرکت پسندیده‌ای است.

وی به نامگذاری سال جاری به نام سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی اشاره کرد و اظهار داشت: رهبر انقلاب در چند سال اخیر نام سال‌ها را با عناوین نوآوری و شکوفایی، اصلاح الگوی مصرف، همت مضاعف کار مضاعف و جهاداقتصادی نامگذاری کردند که این نامگذاری‌ها هدفمند و حلقه‌هایی از یک زنجیره است که به توسعه و پیشرفت اقتصادی کشور می‌انجامد.

شهردار بیرجند ادامه داد: همچنین این نامگذاری‌ها که با محور اقتصاد بوده است این نکته را نیز یادآوری می‌کند که دشمن برگ اقتصادی را در دست دارد چرا که در صحنه‌های نظامی، علمی و فرهنگی نتوانسته است راهی از پیش ببرد.

وحدتی‌فر تصریح کرد: امروز مدیران ارشد نظام باید به دنبال استفاده از نهایت ظرفیت‌های موجود باشند تا سخنان مقام معظم رهبری عملیاتی شود.

در پایان این جلسه از کارگران نمونه شهرداری بیرجند تقدیر شد.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391  12:06 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها