0

مشکل کمبود آب در پسابندر و گواتر برطرف می‌شود

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

مشکل کمبود آب در پسابندر و گواتر برطرف می‌شود

 مدیرعامل آبفای سیستان و بلوچستان گفت: به زودی مشکل کمبود آب در پسابندر و گواتر رفع خواهد شد.

 
خبرگزاری فارس: مشکل کمبود آب در پسابندر و گواتر برطرف می‌شود

 

محمدرضا کرمی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان از آغاز عملیات احداث آب شیرین کن پسابندر خبر داد و اظهار داشت: با اتمام این پروژه مشکل کمبود آب در این مناطق به طور کامل برطرف خواهد شد.

وی افزود: عملیات اجرایی این پروژه در اواخر سال گذشته و با اعتبار 80 میلیارد ریال آغاز شده و تامین آب تا افق 15 ساله و به میزان 4 هزار متر مکعب در طول شبانه روز پیش‌بینی شده است.

کرمی‌نژاد با بیان اینکه در حال حاضر آب مورد نیاز و مصرفی مردم کیفیت مناسب ندارد ادامه داد: در مناطق پسابندر و گواتر به دلیل پراکندگی بیش از حد مصرف کنندگان امکان ایجاد شبکه اختصاصی توزیع وجود ندارد و قرار است آب با کیفیت عالی و از طریق شبکه تانکری در اختیار آنها قرار گیرد.

وی گفت: در حال حاضر تعداد 10 هزار نفر  مصرف کننده آب در این مناطق از چاه‌های دور دست آنهم با کیفیت پایین استفاده می‌کنند که با اتمام این پروژه و با احتساب افزایش جمعیت در آینده آب با کیفیت در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391  12:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها