0

خبرگزاری مهر حتی احترام به آیت‌الله مهدوی کنی را هم رعایت نمی‌کند!

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

خبرگزاری مهر حتی احترام به آیت‌الله مهدوی کنی را هم رعایت نمی‌کند!

 سومین نامه ادعایی و منتسب به دانشجویان امام صادق(ع) باز هم توسط خبرگزاری مهر منتشر شد.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»، چندی پیش نامه ای توسط این خبرگزاری منتشر شد که با اعتراض فراوانی از سوی دانشجویان و حتی گروه های به ظاهر همسو با نویسندگان نامه ادعایی مواجه شد.

اما ساعتی پیش مجددا نامه ای منتسب به همان نویسندگان نامه قبل بر روی خروجی مهر قرار گرفت که تیتر آن مشخص می سازد بر خلاف آنچه در این خبر مبنی بر "روشنگری و ابهام زدائی از نامه اول" ادعا شده است، هدف این نامه چیز دیگری است.

این سومین نامه ای است که با چنین مضمونی بی نام و امضا و منتسب به دانشجویان خطاب به علامه مصباح منتشر می شود.

در نامه قبلی آیت الله مصباح یزدی به ایجاد شکاف میان نیروهای انقلاب متهم شده و ادعا شده بود "اینجا فقط قصدمان این است این سوال را مطرح کنیم: آیا جملات صدر این ماده از شما صادر نشده و آیا این جملات درباره جریان انحرافی نیست؟ آیا رییس جمهور محترم رفتارهای مشارالیه را به کرات تأیید نکرده و خود را مانند او و او را مانند خودش ندانسته است؟"

این نامه واکنش حضرت آیت الله مهدوی کنی را نیز در پی داشت تا جائیکه ایشان خواستار برخورد با نویسندگان این نامه شده بود با این حال این نامه هم تاکید دارد: "جبهه پایداری پشت سر آیت الله مصباح پنهان شده است"

گفتنی است این نامه تاکید دارد : "ما از مفاد نامه مورخ فوق صریحاً دفاع میکنیم و شانتاژ سیاسی به راه افتاده در رسانه ها را بی اخلاقی سیاسی دانسته و تحلیل های نا صواب  را جفا در حق نیروهای حزب الله می دانیم".

در عین حال نامه ادعای می افزاید: "حضرت استاد، خاضعانه به محضرتان عرض می کنیم ما از نگارش نامه قبل هیچ گونه قصد توهین به شما نداشته و صرفاً به دنبال آن بودیم که به ملت عزیز عرض کنیم اعضای جبهه پایداری دست در دست کسانی دارند که حضرت عالی آنها را قبول ندارید".

مهر نیز مدعی شد: "متن کامل نامه و اسامی امضاکنندگان آن در دفتر خبرگزاری موجود است".

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391  11:11 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها