0

اختصاص زمین برای ساخت دانشکده دامپزشکی آمل

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

اختصاص زمین برای ساخت دانشکده دامپزشکی آمل

 رئیس دانشکده دامپزشکی آمل از اختصاص 6.4 هکتار زمین برای ساخت دانشکده دامپزشکی این شهرستان خبر داد.

 
خبرگزاری فارس: اختصاص زمین برای ساخت دانشکده دامپزشکی آمل

 

اکبر حاجی‌زاده صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل بیان داشت: در نشستی که هفته گذشته با معاون عمرانی استاندار، فرماندار آمل، نمایندگان ادارات کل منابع طبیعی، اوقاف و امور خیریه و ثبت اسناد مازندران داشتیم تصمیم‌گیری اساسی در مورد زمین دانشکده دامپزشکی گرفته شد.

وی افزود: از 17 هکتار زمینی که برای ساخت ساختمان جدید زندان، دانشکده دامپزشکی و مجموعه معلولان ذهنی شهرستان در منطقه سیخ کاج روستای آغوزبن از بخش امامزاده عبدالله(ع) در نظر گرفته شد حدود 6.4 هکتار به این واحد علمی و فناوری اختصاص یافت.

حاجی‌زاده با اعلام اینکه هم‌اکنون این دانشکده در داخل شهر و بلوار امام خمینی(ره) فعالیت تحصیلی خود را ادامه می‌دهد، تصریح کرد: کمبود فضای دانشکده و ترافیک مسیر باعث برخی مشکلاتی برای دانشجویان و کادر اداری و آموزشی این دانشکده خواهد شد.

این مسئول در مورد ساخت ساختمان مستقل این دانشکده یادآور شد: ساخت این دانشکده از مصوبات دور اول و دوم سفر ریاست جمهوری و هیئت دولت به مازندران است که امیدواریم در دور چهارم سفر نیز به آن پرداخته شود.

رئیس دانشکده دامپزشکی آمل با تاکید اینکه صدور ساخت این دانشکده صادر شد، اضافه کرد: از سال 1388 به دنبال زمینی در جنب دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت‌الله آملی بودیم که به دلیل داشتن جنگل‌های انبوه این امر ممکن نشد.

حاجی‌زاده با اعلام اینکه در آمایش سرزمینی باید بالای 90 درصد تطابق بین دانشگاه و صنعت ایجاد شود، اذعان داشت: آمل جزو 10 شهر برتر کشور در زمینه صنعت دام و طیور است و نیمی از صنعت مازندران در شهرک‌های صنعتی خود گنجانده است که ارز‌آوری بسیار خوبی برای کشورمان دارد.

وی ابراز امیدواری کرد با حمایت مسئولان استانی و شهری بتوانیم هرچه زودتر شاهد افتتاح این واحد دانشگاهی باشیم.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391  11:09 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها