0

افتتاح و کلنگ‌زنی 12 پروژه در شهرستان ایجرود

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

افتتاح و کلنگ‌زنی 12 پروژه در شهرستان ایجرود

 معاون فرماندار ایجرود از افتتاح و کلنگ‌زنی 12 پروژه همزمان با سوم خرداد در شهرستان ایجرود خبر داد.

 
خبرگزاری فارس: افتتاح و کلنگ‌زنی 12 پروژه در شهرستان ایجرود

 

 نجفعلی فلاح در جلسه ستاد بزرگداشت سوم خرداد اظهار کرد: همزمان با سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر 30 عنوان برنامه از جمله افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های مختلف در شهرستان ایجرود اجرایی می‌شود.

وی از برگزاری همایش 2 هزار نفری بسیجیان شهرستان ایجرود همزمان با سوم خرداد خبر داد و افزود: این همایش با سخنرانی یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس برگزار می‌شود.

معاون فرماندار ایجرود با بیان اینکه اجرای طرح صالحین و برگزاری همایش‌های مختلف از برنامه‌های شهرستان است، تصریح کرد: دیدار با خانواده‌‌های شهدا و ایثارگران، اعزام شورای اداری شهرستان به موزه دفاع مقدس استان همدان از دیگر برنامه‌های این شهرستان است.

وی از برپایی ایستگاه‌های صلواتی در شهرهای حلب و زرین آباد خبر داد و گفت: برگزاری مسابقات فرهنگی و محفل انس با قرآن کریم از دیگر برنامه‌های شهرستان است.

مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان نیز در ادامه این جلسه با اشاره به برگزاری مراسم اختتامیه کاروان‌های راهیان نور این دانشگاه ادامه داد: افتتاح یادمان شهدای دانشگاه علوم پزشکی از دیگر برنامه‌ها محسوب می‌شود.

ولی‌الله صحبت‌لو از برگزاری مسابقات خاطره‌نویسی و 100 ثانیه عکس از سوی این دانشگاه خبر داد و گفت: مسابقات مختلف ورزشی نیز همزمان با سوم خرداد از سوی این دانشگاه برگزار می‌شود.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391  11:08 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها