0

اعزام قایقرانان چهارمحال و بختیاری به مسابقات قهرمانی کشوری

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

اعزام قایقرانان چهارمحال و بختیاری به مسابقات قهرمانی کشوری

 رئیس هیئت قایقرانی چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با 21 اردیبهشت ماه سال جاری تیم قایقرانی این استان در مسابقات قهرمانی قایقرانی کشور به میزبانی شهر کرج شرکت می‌کند.

 
خبرگزاری فارس: اعزام قایقرانان چهارمحال و بختیاری به مسابقات قهرمانی کشوری

 

ابراهیم شفقت امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، اظهار داشت: مسابقات قایقرانی قهرمانی کشور که از تاریخ 21 اردیبهشت لغایت 24 اردیبهشت‌ماه جاری در شهر کرج برگزار خواهد شد در بخش مسابقات آب‌های خروشان شرکت خواهد کرد.

وی با اشاره به ورزشکاران شرکت کننده در این مسابقات، گفت: در این مسابقات مسعود کنارنگ و میلاد خسروی برای استان چهارمحال و بختیاری به رقابت با سایر رقبا خواهند پرداخت.

شفقت، سطح آمادگی ورزشکاران استان را برای حضور در این مسابقات مطلوب ارزیابی کرد و گفت: در سال گذشته تیم استان در مسابقات آب‌های خروشان کشور موفق شد مقام دوم کشوری را کسب کند، در سال‌جاری نیز با توجه به ظرفیت‌های بازیکنان به طور قطع و یقین به مقام دست خواهیم یافت.

رئیس هیئت قایقرانی چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: بر همین اساس در حال حاضر ورزشکاران چهارمحال و بختیاری بر رودخانه‌ زاینده رود در شهر سامان در حال تمرین است که امید می‎رود در سال‌جاری یکی از سه عنوان برتر این مسابقات را از آن خود کنند.

وی با بیان اینکه رشته قایقرانی در این استان در رشته آب‎‌های آرام، کاناپولو، آب‌های خروشان فعال است، گفت: ورزش کاناپولو نزدیک به دو سال است که در این استان آغاز به فعالیت کرده است و در حال حاضر افزون بر 110 ورزشکار در این رشته ورزشی در این استان مشغول فعالیت هستند.

شفقت با اشاره به مشکلات فراروی این رشته ورزشی گفت: با توجه به اینکه استقبال جوانان از این رشته ورزشی حیرت‌انگیز است، در این شرایط کمبود امکانات و تجهیزات لازم و عدم وجود اسپانسر مهم‌ترین دغدغه هیئت قایقرانی به شمار می‌آید‌.

وی خاطرنشان کرد: در روستاها و شهرهای مختلف استان استعدادها و قهرمانان زیادی در این رشته ورزشی وجود دارد که با اختصاص امکانات و اعتبارات لازم به این بخش و حمایت از ورزشکاران این رشته ورزشی می‌توان شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش این رشته ورزشی در سطح استان در آینده نزدیک بود.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391  11:03 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها