0

سریع‌ترین کارت گرافیکی دنیا

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

سریع‌ترین کارت گرافیکی دنیا

 

26-05شرکت Nvidia جدیدترین محصول ویژه خودش را به بازار معرفی کرد. این شرکت روز دوشنبه در فستیوال بازی‌های ویدئویی در شانگهای از کارت گرافیک جدید خود با نام GeForce GTX 690 رونمایی کرد.

این کارت گرافیکی به عنوان سریع‌ترین کارت گرافیک دنیا به بازار معرفی شده است، عنوانی که قبلا متعلق به مدل GTX 680 از این شرکت بود. این کارت گرافیک دارای 3072 هسته کودا بوده و بدنه بیرونی آن از جنس آلومینیوم با روکش کروم سه ظرفیتی است. اطراف فن این کارت گرافیک، با لایه‌ای از منیزیم پوشیده شده است که برای کاهش نوسان و افزایش تبادل گرمایی مناسب است. با این حال اما این کارت گرافیکی سریع برای خنک شدن از یک فن قدرتمند در وسط بدنه‌اش بهره می‌برد و علاوه بر آن دو اتاقک بخار هم در دو طرف آن برای تبادل گرمایی بهتر تعبیه شده‌اند.

این کارت گرافیک جدید عملکرد بی سر و صدایی دارد و نسبت به مدل‌های قبلی تا 4 دسی بل کم صداتر است. شرکت Nvidia اما هنوز اطلاعاتی درباره زمان عرضه سریع‌ترین کارت گرافیک دنیا اعلام نکرده است. با این حال اما گویا برای خرید این کارت گرافیکی چیزی در حدود هزار دلار باید هزینه کرد.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391  8:22 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها