0

شبکه‌های آبیاری شهرستان دشتستان نوسازی شد

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

شبکه‌های آبیاری شهرستان دشتستان نوسازی شد

  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: شبکه‌های آبیاری شهرستان دشتستان نوسازی شد.

 
خبرگزاری فارس: شبکه‌های آبیاری شهرستان دشتستان نوسازی شد

 

محسن درفشان در نشست با مدیران و مسئولان اجرایی شهرستان دشتستان اظهار داشت: شهرستان دشتستان از بزرگترین شهرستان‌های استان بوشهر است و رفع مشکلات و نیازهای این شهرستان از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی افزود: در تامین آب شرب مورد نیاز شهرستان دشتستان از منابع سه‌گانه آب رودخانه، چاه و چشمه ساسان شهرستان کازرون استفاده می‌کنیم.

درفشان خاطرنشان کرد: در استان بوشهر از مسائلی که تولید آب شهری را دچار مشکل کرده، کیفیت پایین رودخانه‌های محلی است.

این مسئول با اشاره به وجود مسیرهای خاص انتقال آب در شهرستان دشتستان بیان داشت: در شهرستان دشتستان 240 کیلومتر خط انتقال آب وجود دارد و وجود اختلاف ارتفاع در برخی مناطق که گاها به 780 متر نیز می‌رسد عملیات انتقال آب را با مشکلاتی مواجه کرده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر ادامه داد: آنچه این شرکت در شبکه‌های توزیع با حساسیت خاص به آن توجه دارد فاکتور کیفیت است.

درفشان گفت: آب از مهم‌ترین نیازهای زندگی روزمره انسان‌هاست که از منظر نیازهای جسمانی و بهداشتی از لحاظ مسائل شرعی و دینی نیز به آن توجه خاصی وجود دارد.

وی تصریح کرد: تامین آب شرب مصرفی از کارهای پرمشقت و مشکلی است که شرکت آب و فاضلاب شهری و آب و فاضلاب روستایی به طور مطلوب به انجام آن مبادرت می‌کنند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر  ابراز داشت: از سال 81 فعالیت احداث تصفیه‌خانه بوشکان به منظور تامین نیاز آبی منطقه در دستور کار قرار گرفت و در سال گذشته 20 هزار متر مکعب به این تصفیه‌خانه افزوده شد.

درفشان با اشاره به برنامه‌ریزی‌های شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر برای ذخیره منابع آبی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا 10 سال آینده شاهد افزوده شدن 60 هزار متر مکعب آب ذخیره در استان بوشهر خواهیم بود.

وی ادامه داد: در حال حاضر شرایط آبی شهرستان دشتستان در وضعیت نرم است و خشکسالی تنها مساله‌ای است که به مشکلات در این عرصه می‌افزاید.

این مسئول بیان داشت: برای مطلوبیت هرچه بیشتر شبکه آبرسانی شهرستان دشتستان اقدامات فراوانی صورت پذیرفته و طرح پوشش شبکه آبرسانی شهرستان دشتستان از طریق خط کوثر از طرح‌های در دست احداث است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به اقدامات شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به نوسازی شبکه‌های آبیاری در شهرستان دشتستان خاطرنشان کرد: در شهرهای آبپخش، شبانکاره،‌سعدآباد، دالکی، وحدتیه و ... از توابع شهرستان دشتستان شاهد اجرای طرح نوسازی شبکه آبرسانی شهری بوده‌ایم.

درفشان یادآور شد: در حوزه آب و فاضلاب شهری نیازمندی‌های فراوانی وحود دارد که به اعتبارات هنگفت نیازمند است و این شرکت با اعتبارات سالانه مطلوب‌ترین خدمات را به مردم شریف استان بوشهر ادامه می‌دهد.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391  7:57 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها