0

استنادات علمی مصحف جمهوری اسلامی عرضه می‌شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

استنادات علمی مصحف جمهوری اسلامی عرضه می‌شود

نسخه چاپيارسال به دوستان
در نمایشگاه بین‌المللی کتاب
استنادات علمی مصحف جمهوری اسلامی عرضه می‌شود

خبرگزاری فارس: مدیر اجرایی و ارتباطات مرکز طبع و نشر قرآن کریم از عرضه استنادات علمی مصحف جمهوری اسلامی ایران در بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.

خبرگزاری فارس: استنادات علمی مصحف جمهوری اسلامی عرضه می‌شود

«محمد بابایی» مدیر اجرایی و ارتباطات مرکز طبع و نشر و قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار قرآنی باشگاه خبری فارس «توانا»، با اشاره به عرضه حدود 60 عنوان کتاب قرآنی در بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب از سوی این مرکز گفت: این کتاب‌ها شامل زمینه‌های آموزشی برای قرآن آموزان و معلمان قرآن، کتاب‌هایی مربوط به رسم و ضبط قرآن کریم و علوم قرآنی می‌شود.

وی با بیان اینکه کتاب‌هایی مانند رسم‌المصحف و ضبط‌المصحف که در رابطه با علامت‌گذاری کلمات قرآن و همچنین کتابی درباره علائم وقف و ابتدا که براساس مطالب مندرج در آنها مصحف جمهوری اسلامی ایران به طبع رسیده است؛ در نمایشگاه قرآن عرضه خواهد شد.

بابایی همچنین از عرضه چند عنوان کتاب دعا، قرآنی برای قرائت روزانه توسط دانش‌آموزان، قلم هوشمند قرآنی، شیوه‌نامه حفظ قرآن کریم، برنامه حفظ قرآن کریم ،قرآنی حاوی شرح ترجمه و لغات طی نمایشگاه قرآن خبر داد.

به گفته وی عرضه انواع قرآن‌های مرکز طبع و نشر قرآن جمهوری اسلامی ایران با استفاده از خطوط، ترجمه‌ها مختلف و همچنین قرآن‌های دارای کشف‌الایات در غرفه این مرکز عرضه خواهد شد.

انتهای پیام/خ

 
 
سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  11:55 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها