0

برگزاری کنفرانس «هیدروژن و پیل سوختی» در دانشگاه خواجه‌نصیر

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

برگزاری کنفرانس «هیدروژن و پیل سوختی» در دانشگاه خواجه‌نصیر

نسخه چاپيارسال به دوستان
برگزاری کنفرانس «هیدروژن و پیل سوختی» در دانشگاه خواجه‌نصیر

خبرگزاری فارس: دومین کنفرانس «هیدروژن و پیل سوختی» به همت کمیته راهبری پیل‌سوختی و سازمان انرژی‌های نو ایران در دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: برگزاری کنفرانس «هیدروژن و پیل سوختی» در دانشگاه خواجه‌نصیر

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، دومین کنفرانس «هیدروژن و پیل سوختی» به همت کمیته راهبری پیل‌سوختی و سازمان انرژی‌های نو ایران و به میزبانی دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی طی روزهای 13و 14 اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد.

این کنفرانس که هدف آن ایجاد فرصت مناسب برای تبادل اطلاعات و تجربیات علمی و فنی برای اعتلای هرچه بیشتر دانش و فناوری در حوزه پیل سوختی و به نوعی هم‌افزایی در این حوزه است، با شرکت استادان، محققان، دانشجویان، پژوهشگران و مدیران ارشد صنعتی کشور که در این حوزه فعالیت دارند، برگزار می‌شود.

فناوری پیل سوختی ازجمله مواردی است که در کشور ما دارای مسیری روشن و سند چشم‌انداز بوده، از این‌رو کمیته برگزاری دومین کنفرانس هیدروژن و پیل سوختی با توجه به سند راهبرد ملی پیل‌سوختی، نشست‌های تخصصی برگزار می‌کند.

 

همچنین ارائه کارگاه‌های آموزشی و ترویجی و نمایشگاه‌های تخصصی ازجمله دیگر برنامه‌های این کمیته برای نشر، ترویج و تشویق فعالان در این حوزه است.

انتهای پیام/

 
 
سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  11:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها