0

کنفرانس بین‌المللی مقاوم‌سازی لرزه‌ای فردا در تبریز آغاز می‌شود

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

کنفرانس بین‌المللی مقاوم‌سازی لرزه‌ای فردا در تبریز آغاز می‌شود

 چهارمین کنفرانس بین‌المللی مقاوم‌سازی لرزه‌ای ایران فردا با حضور حجت‌الاسلام میرتاج‌الدینی معاون پارلمانی رئیس جمهوری در تبریز آغاز می‌شود.

 
خبرگزاری فارس: کنفرانس بین‌المللی مقاوم‌سازی لرزه‌ای فردا در تبریز آغاز می‌شود

 

 به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی دبیرخانه دایمی کنفرانس‌های مقاوم‌سازی ایران، یوسف زندی دبیر این کنفرانس گفت: چهارمین کنفرانس بین‌المللی مقاوم‌سازی لرزه‌ای با محوریت مهندسی زلزله و لرزه‌شناسی،پدافند غیرعامل و سازه‌های مقاوم و بهسازی لرزه‌ای از فردا به مدت دو روز در کلانشهر تبریز برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: در این کنفرانس دانشمندان برجسته‌ای همچون پروفسور ساسان محاسب از دانشگاه صنعتی زوریخ،پروفسور سعید سعیدی از دانشگاه نوادا،پروفسور بیژن خالقی از دانشگاه جورج واشنگتن، پروفسور منصف نهدی از دانشگاه اونتاریو تورنتو،پروفسور الناشا ریئس دانشکده فنی ایلینویز،پروفسورمتین هوسم از دانشگاه کارادنیز ترکیه، پروفسور ژوبین معتمد از دانشگاه گرینویچ لندن،پروفسور حکیم عبدالقادر از لیبی،دکتر محمود رضا ماهری از دانشگاه شیراز،پروفسور رافت ال هاچا از دانشگاه کالگری کانادا و پروفسور حشام مرزوق از دانشگاه اونتاریو کانادا به بیان دستاوردهای روز دنیا در عرصه مهندسی زلزله و مقاوم‌سازی خواهند پرداخت.

زندی، در خصوص مقالات رسیده به دبیرخانه این کنفرانس اظهار کرد: بیش از 2هزار و 160 مقاله از کشورهای ایران، کانادا، آمریکا، انگلیس،ترکیه، استرالیا،روسیه،سوئیس، ایتالیا، یونان، رومانی،ژاپن، نیوزلند،پاکستان، هند،مالزی، نیجریه، عراق، مصر،آلمان،چین،شیلی،مکزیک و اندونزی به دبیرخانه دائمی کنفرانس‌های مقاوم‌سازی ایران ارسال شده است.

وی در ادامه افزود: 27 کارگاه فنی و تخصصی در چهارمین کنفرانس بین‌المللی مقاوم‌سازی لرزه‌ای تبریز برگزار می‌شود.

زندی همچنین گفت:در جنب این کنفرانس نمایشگاه تخصصی مقاوم‌سازی، بهسازی و صنعت ساختمان نیز برگزار خواهد شد.

دبیر چهارمین کنفرانس بین‌المللی مقاوم‌سازی لرزه‌ای تبریز در پایان اظهار کرد: این کنفرانس توسط دبیرخانه دائمی کنفرانس‌های مقاوم‌سازی ایران و با همکاری استانداری آذربایجان‌شرقی،سازمان نظام مهندسی استان،پتروشیمی تبریز،بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان،میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان،دانشگاه تبریز،سازمان تجهیز،توسعه و نوسازی مدارس استان و شرکت آب منطقه‌ای استان از 13 تا 15 اردیبهشت در تبریز برگزار می‌شود.

وی همچنین گفت: در این کنفرانس علی عظیم‌لو مدیرکل امور بین‌الملل وزارت کشور، غلامرضا هوایی مدیرکل دفتر تدوین مقررات ملی ساختمان،سید مهدی هاشمی رئیس نظام مهندسی کشور، محمد صادق پورمهدی   مدیرکل دفتر فنی و عمرانی وزارت کشور، ابوالفضل صومعلو معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی، علیرضا بیگی استاندار آذربایجان‌شرقی و تنی چند از مسئولان کشوری استانی حضور خواهند یافت. 

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  11:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها