0

برگزاری کنفرانس «هیدروژن و پیل سوختی» در دانشگاه خواجه‌نصیر

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

برگزاری کنفرانس «هیدروژن و پیل سوختی» در دانشگاه خواجه‌نصیر

 دومین کنفرانس «هیدروژن و پیل سوختی» به همت کمیته راهبری پیل‌سوختی و سازمان انرژی‌های نو ایران در دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی برگزار می‌شود.

 
خبرگزاری فارس: برگزاری کنفرانس «هیدروژن و پیل سوختی» در دانشگاه خواجه‌نصیر

 

دومین کنفرانس «هیدروژن و پیل سوختی» به همت کمیته راهبری پیل‌سوختی و سازمان انرژی‌های نو ایران و به میزبانی دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی طی روزهای 13و 14 اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد.

این کنفرانس که هدف آن ایجاد فرصت مناسب برای تبادل اطلاعات و تجربیات علمی و فنی برای اعتلای هرچه بیشتر دانش و فناوری در حوزه پیل سوختی و به نوعی هم‌افزایی در این حوزه است، با شرکت استادان، محققان، دانشجویان، پژوهشگران و مدیران ارشد صنعتی کشور که در این حوزه فعالیت دارند، برگزار می‌شود.

فناوری پیل سوختی ازجمله مواردی است که در کشور ما دارای مسیری روشن و سند چشم‌انداز بوده، از این‌رو کمیته برگزاری دومین کنفرانس هیدروژن و پیل سوختی با توجه به سند راهبرد ملی پیل‌سوختی، نشست‌های تخصصی برگزار می‌کند.

 

همچنین ارائه کارگاه‌های آموزشی و ترویجی و نمایشگاه‌های تخصصی ازجمله دیگر برنامه‌های این کمیته برای نشر، ترویج و تشویق فعالان در این حوزه است.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  11:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها