0

مراسم بزرگداشت "اردیبهشت تئاتر خراسان‌جنوبی" برگزار می‌شود

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

مراسم بزرگداشت "اردیبهشت تئاتر خراسان‌جنوبی" برگزار می‌شود

 سرپرست معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی از برگزاری مراسم بزرگداشت اردیبهشت تئاتر خراسان‌جنوبی همزمان با 21 اردیبهشت‌ماه جاری خبر داد.

 
خبرگزاری فارس: مراسم بزرگداشت "اردیبهشت تئاتر خراسان‌جنوبی" برگزار می‌شود

 

به نقل از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی، سید علی زمزم اظهار داشت: در این مراسم که همه ساله در اردیبهشت‌ماه برای تقدیر از فعالان این عرصه در استان برگزار می‌شود، از هنرمندانی که در طول سال گذشته در زمینه تئاتر فعالیت داشته‌اند تقدیر به عمل می‌آید.

وی ادامه داد: همچنین در راستای گسترش فعالیت‌های حوزه تئاتر استان، کارگاه‌های آموزشی (از طرح تا اجرا) با حضور اساتید تئاتر در تمامی شهرستان‌های استان پیش‌بینی و دوره‌های آموزشی ویژه علاقمندان در این کارگاه‌ها برگزار می‌شود.

سرپرست معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی حمایت از تولیدات تئاتر شهرستان‌ها را از دیگر اقدامات حوزه معاونت هنری این اداره کل عنوان کرد.

زمزم تصریح کرد: به دنبال تشکیل بخش دانشجویی انجمن هنرهای نمایشی در اواخر سال گذشته و برنامه‌ریزی برای ساماندهی و حمایت از گروه‌های نمایش دانشجویی، نخستین جشنواره تئاتر دانشجویی یادواره فتح خرمشهر با حضور 13 گروه نمایش از یکم تا سوم خردادماه سال جاری با همکاری دانشگاه‌های سطح بیرجند در استان برگزار خواهد شد.

وی از برگزاری نخستین جشنواره تئاتر عروسکی در استان خبر داد و گفت: پس از افتتاح دفتر یونیما در سال گذشته، این جشنواره با همکاری و هماهنگی دفتر یونیما در نیمه اول تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

سرپرست معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی برگزاری ششمین جشنواره تئاتر استان، نخستین سوگواری تعزیه استان، حمایت از گروه‌های نمایش ثبت شده و تولیدات آنها و پیگیری برای ثبت دیگر گروه‌های نمایش استان را از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده حوزه معاونت هنری این اداره کل در سال جاری برشمرد.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  11:42 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها