0

فرهنگیان چهارمحال و بختیاری رایگان عضو کتابخانه‌های عمومی می‌شوند

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

فرهنگیان چهارمحال و بختیاری رایگان عضو کتابخانه‌های عمومی می‌شوند

 مدیرکل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته معلم فرهنگیان این استان در این هفته به صورت رایگان عضو کتابخانه‌های عمومی می‌شوند.

 
خبرگزاری فارس: فرهنگیان چهارمحال و بختیاری رایگان عضو کتابخانه‌های عمومی می‌شوند

 

بهروز صادقی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرکرد با گرامیداشت هفته معلم، اظهار داشت: معلمان ادامه‌دهندگان راه انبیا و امامان در تعلیم علم و زدودن جهل و ناآگاهی هستند و بر این اساس ارزش و جایگاه والایی در جامعه دارند.

وی افزود: اسلام ارزش و منزلت والایی برای معلم قائل است چراکه در این مکتب آسمانی که چکیده همه مکتب‌های الهی است، نخستین کلام آن با قرائت و علم و قلم و تعلیم و تعلم آغاز می‌گردد.

صادقی در ادامه از عضویت رایگان فرهنگیان این استان در هفته معلم خبر داد و گفت: فرهنگیان استان در این هفته می‌توانند به صورت رایگان عضو کتابخانه‌های عمومی شوند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری هدف این اقدام را گرامیداشت مقام شامخ معلم و ترویج کتابخوانی در بین طلایه‌داران سنگر علم و تربیت برشمرد.

صادقی در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مطهری، اظهار داشت: تلاش و اقداماتی که شهید مطهری در راه تعلیم و تربیت اسلامی و مبارزه با افکار الحادی انجام داد منحصر‌به‌فرد است.

وی افزود: در رابطه با نقش پررنگ و ممتاز شهید مطهری در هدایت افکار نسل جوان فرمایشات امام راحل کافی و بسنده به نظر می‌رسد و به جرأت می‌توان گفت امام امت در مورد آثار هیچ یک از بزرگان حوزوی و دانشگاهی چنین فرمایشی مبنی بر تائید صددرصدی نداشته‌اند.

صادقی بر ضرورت ارج‌نهادن تلاش‌ معلمان تاکید کرد و گفت: باید مقام شامخ معلم که زحمتکش‌ترین و پرکار‌ترین قشر جامعه است به خوبی مورد تجلیل قرار گیرد و این فرهنگ در جامعه نهادینه شود.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  11:40 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها