0

حواشی پس از شکست پرسپولیس

 
hakan_01
hakan_01
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : اسفند 1390 
تعداد پست ها : 3112
محل سکونت : TaBrIz

حواشی پس از شکست پرسپولیس

تماشاگران معترض تیم فوتبال پرسپولیس که از شکست این تیم برابر الهلال به شدت عصبانی بودند علیه بازیکنان سرخپوش شعار دادند.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و الهلال عربستان عصر روز سه شنبه با شکست یک بر صفر سرخپوشان در ورزشگاه آزادی به پایان رسید که حاشیه‌های این مسابقه را در زیر می‌خوانید:

* در دقیقه 56  حسین بادامکی جایش را به امیر حسین فشنگچی داد که تماشاگران با دیدن تابلوی تعویض بادامکی ابراز خوشحالی کردند.

* بازیکنان تیم الهلال پس از به ثمر رساندن گل خود در محوطه جریمه تیم پرسپولیس سجده شکر به جای آوردند.

* در اواسط نیمه دوم و در یکی از صحنه‌ها تماشاگران اجازه پرتاب توپ به تیم الهلال نمی‌دادند که داور به سمت آنان رفت و این تماشاگران را دعوت به آرامش کرد.  

* در دقایق پایانی بازی و زمانی که پرسپولیس با عملکرد ضعیفش همه را ناامید کرده بود برخی از تماشاگر ورزشگاه را ترک کردند.

* پس از سوت پایان این دیدار برخی تماشاگران در ورزشگاه ماندند و در حالی که در بهت و حیرت بودند علیه بازیکنان این تیم شعار دادند و از رویانیان می خواستند که با بازیکنان بی غیرت برخورد کند.

* محمد نوری چند دقیقه بعد از به صدا درآمدن سوت پایان بازی روی نیمکت نشسته بود که هنگام رفتن به رختکن با شعار هواداران معترض مواجه شد.

* با وجود گذشت 20 دقیقه از به صدا درامدن سوت پایان بازی، برخی تماشاگران پرسپولیس روی سکوها ماندند و علیه بازیکنان شعار " بازیکن بی غیرت نمی خوایم، نمی خوایم" سردادند.

http://www.uploadax.com/images/86831701968039941449.gif

نذر کردم اگر نیایی پیاده از یادت بروم

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  10:56 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها