0

10 ایستگاه متروی اصفهان تا پایان دولت دهم به بهره‌برداری می‌رسد

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

10 ایستگاه متروی اصفهان تا پایان دولت دهم به بهره‌برداری می‌رسد

 استاندار اصفهان با اشاره به بازدید محرابیان از پروژه‌های عمرانی استان گفت: 10 ایستگاه متروی اصفهان تا پایان دولت دهم به بهره‌برداری می‌رسد.

 
خبرگزاری فارس: 10 ایستگاه متروی اصفهان تا پایان دولت دهم به بهره‌برداری می‌رسد

 

 علیرضا ذاکراصفهانی در حاشیه مراسم گرامیداشت روز کارگر، در جمع خبرنگاران اصفهانی، به بازدید علی‌اکبر محرابیان دستیار ویژه رئیس جمهور از پروژه‌های شاخص استان اصفهان اشاره کرد و اظهار داشت: در راستای چاره‌اندیشی و نیز سرعت‌بخشی به پروژه‌‌های آبی نظیر تونل گلاب 1 و 2 و بهشت‌آباد روز گذشته این بازدید صورت گرفت.

وی در همین راستا افزود: محرابیان در حاشیه سفر به اصفهان از مرکز تحقیقات قلب و عروق بازدید کرد و به منظور اجرای راه‌های تسریع برای راه‌اندازی مرکز تحقیقات جلسه‌ای با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و نیز ارزیابی آن برگزار کرد.

استاندار اصفهان از جلسه جمع‌بندی طرح‌های عمرانی نیمه‌کاره در استان خبر داد و گفت: برخی از پروژه‌های استان در پایان این دولت به پایان می‌رسد.

وی تصریح کرد: رئیس جمهور علاوه بر مصوب کردن بودجه سالانه اصفهان با توجه به پایان یافتن و بروز تحول بزرگ در پروژه‌های اصفهان بودجه قابل توجهی را برای استان در نظر گرفته است.

ذاکراصفهانی ادامه داد: این بودجه باید در سطوح خدماتی و نیز فرهنگی و هم‌چنین پروژه‌های آبی مانند تونل سوم کوهرنگ و بهشت‌آباد هزینه شود.

وی با اشاره به بازدید محرابیان از طرح‌های انتقال آب گلاب 1 و 2 اظهار داشت: در صورتی که این طرح‌ها به پایان برسد پروژه انتقال آب که از چالش‌های بزرگ اصفهان است و مهم‌تر از آن آب سالم در اختیار مردم قرار می‌گیرد و در کنار آن از طریق مسیر کانالیزه و تصفیه‌خانه که محل عبور آب است، از پسماند‌های حاصل از روستاها و کارخانجات نجات پیدا می‌کند.

استاندار اصفهان هم‌چنین به دسترسی کنارگذر غرب اصفهان به عنوان دیگر پروژه‌های مهم استان اشاره کرد و گفت: تا پایان سال کنارگذر غرب اصفهان طبق تعهد پیمانکار به پایان می‌رسد.

وی در ادامه از پیشروی سریع اجلاس سران غیرمتعهدها خبر داد و افزود: سالن اجلاس ظرفیت خوبی برای برگزاری همایش‌های بین‌المللی دارد و این مهم باید به سرانجام برسد چرا که افتخاری برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به شمار می‌رود.

ذاکراصفهانی به بازدید محرابیان از متروی اصفهان سخن گفت و افزود: 10 ایستگاه متروی اصفهان تا پایان دولت دهم به بهره‌برداری می‌رسد.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  5:52 PM
تشکرات از این پست
milad110313
milad110313
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : شهریور 1389 
تعداد پست ها : 7
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:10 ایستگاه متروی اصفهان تا پایان دولت دهم به بهره‌برداری می‌رسد

انشا الله که به وعدشون عمل کنند

خیلی خوب می شه . . .

 *** الهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و جعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه ***

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  6:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها